• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Esenyurt, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


ESENYURT ÇİÇEKÇİ AYNI GÜN TESLİMAT

Uzaktaki dostlarımıza, sevdiklerimize özel günlerde çiçek göndermek zarif ve ince bir davranıştır. Duyguları ve düşünceleri ifade etmenin en güzel yollarından biridir sevdiklerimize çiçek sunmak.

Ciceknet aracılığı ile Türkiye’ nin her noktasında ki yakınlarınıza taze ve mis kokulu çiçekler gönderebilirsiniz. Esenyurt çiçekçi gönderme hizmetimizde bunlardan biridir.

Esenyurt çiçek gönderme hizmetimiz için her duyguya, her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çiçekler aracılığı ile kimi zaman sevgimizi kimi zaman sitemimizi kimi zaman özrümüzü anlatmak isteriz. Ya da uzakta ki hasta yakınımıza kendini iyi hissettirecek bir çiçek göndererek geçmiş olsun demek isteriz.  Böyle durumlarda İstanbul Esenyurt çiçek en güzel aranjmanlar ile buketler ile özel tasarım kutu ve vazolar içinde dilediğiniz çiçekleri sizin için hazırlamaktadır.

İstanbul Esenyurt çiçekçi aracılığı ile katılamayacağınız cenazelere törenlerine özel hazırlanmış taziye çelenkleri gönderebilirsiniz.

Bazen hiçbir neden yokken sadece içinizden geldiği için uzakta ki yakınlarınıza çiçek göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda İstanbul Esenyurt çiçek olarak şık saksı çiçekleri, kucak dolusu kır çiçekleri, frezyalar, lilyumlar, karanfiller gibi birçok seçenek sunmaktayız.

Esenyurt çiçek dilerseniz çiçeklerinize videonuzu da ekleyerek gönderim yapmaktadır. Bu çok özel hizmetimiz için www.ciceknet.com adresimizden medya mesajları linkimize tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz açılan sayfadan video butonunu tıklayarak görüntülü mesajınızı bırakabilir ya da daha önce hazırladığınız mesajınızı yükleyebilirsiniz. Göndermek için seçtiğiniz çiçek alıcıya ulaştığı an videonuzda alıcıya ulaşacaktır.

Esenyurt Çiçek Siparişlerinizde Aynı Gün Teslimat

Değerli müşterilerimiz çiçek siparişlerinizi aynı gün teslimat yapmaktayız. Esenyurt çiçekçi olarak vermiş olduğunuz çiçek siparişlerinizi hemen hazır duruma getirme işleme almaktayız. Çiçeğinizin durumu hakkında sizleri mail yolu ile bilgilendirme yapmaya devam edeceğiz.

İstanbul Esenyurt çiçek siparişleriniz için sitemizden dilediğiniz çiçekleri seçebilirsiniz. Çiçek yanı sıra balon, oyuncak ve nazar boncuğu ile zenginleştirilmiş tasarımlarımızı özellikle yeni doğum yapmış yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

7 / 24 İstanbul Esenyurt çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçeğini belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya ulaştırılmaktadır. Videolu mesajınız ya da özel kartlarımızla yazılı mesajınız da çiçeğiniz ile birlikte alıcıya ulaşmaktadır.

Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve İstanbul Esenyurt çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Biz her zaman kaliteli ve zarif çiçeklerimiz ile yanınızdayız.