fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir merkezi , SAMSUN bölgesindeki ürünler


Samsun Çiçek Siparişi

Samsun Çiçek hizmetimizi çiçekçilik sektöründe deneyimli ve beceri sahibi personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Sevdikleriniz için sipariş verdiğiniz çiçeklerinizi büyük özenle gönderim amacınıza uygun bir şekilde hazırlayarak zamanında ulaştırıyoruz. Özel ve mutlu günlerinizde, kutlamalarınızda ya da hastalık ve taziye gibi zor zamanlarda gönderim amacınıza uygun tasarladığımız buket, aranjman, çelenk ve saksı çiçeklerimiz ile uzakta ki sevdiklerinize, dostlarınıza çiçekleriniz ile duygusal mesajlarınızı iletiyoruz.

Söyleyemediğimiz duygularımızı bazen çiçeklerle anlatmak çok daha kolay ve etkilidir. Çiçekçilik sektöründe kazandığımı deneyimler ile sevdiklerinize ne iletmek istiyorsanız hazırladığımız çiçek aranjmanları ile onu hissetmelerini sağlıyoruz. Türkiye’ nin her yerine hizmet veren Çiçeknet, Samsun Çiçek gönderim hizmeti ile de siz değerli müşterilerinin her zaman yanındadır.

Samsun Çiçek siparişlerinizde sevdiklerinize çiçeğiniz ile birlikte şık tasarımlı kartlarımızda mesajlarınızı da iletebilirsiniz.  Çok daha özel ve yeni hizmetimiz olan görüntülü mesajınızı çiçeğiniz ile aynı anda sevdiğinize gönderebilirsiniz. Samsun Çiçek gönderiminizin video mesajlı olması için www.ciceknet.com adresinden medya mesajlarına tıklayarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız videonuzu yükleyerek sevdiklerinize seslenebilirsiniz. Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaşacak ve oldukça hoş bir sürpriz olacaktır.

Samsun Çiçek siparişleriniz için birbirinden taze ve güzel çiçeklerimize internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz renklerde gül, orkide, lilyum, gerbera, şebboy, karanfil, glayör gibi çiçeklerimizi cipso ve yeşil yapraklarla süsleyerek aranjmanlar hazırlıyoruz.  İsterseniz boncuk, oyuncak ve balonlar ile gönderim amacınıza uygun süslemeler de yapıyoruz. Şık tasarımlı kutularda, seramik ya da cam vazolarda çiçek tanzimini gerçekleştiriyoruz.

7 / 24 Samsun Çiçek siparişi verebilir, siparişinizi www.ciceknet.com adresinden takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklerimiz ve zarif çiçeklerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. İyi günde ve kötü günde çiçeklerin masumiyeti ile sevdiklerinize seslenebilir, kendinizi onların yanındaymış gibi hissettirebilirsiniz. Çiçeknet sadece çiçek değil kalpten mesajlarınızı da en uygun sunumla yakınlarınıza, sevdiklerinize ulaştırmaktadır.

Samsun Çiçek hizmetinden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel çiçeklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

100.28.132.102==100.28.132.102