fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi , SAKARYA bölgesindeki ürünler


Sakarya Çiçek Siparişi

Türkiye’ nin dört bir yanında ki sevdiklerinize Çiçeknet aracılığı ile birbirinden güzel çiçekler göndermek ve gönüllerini almak ister misiniz? Taze, canlı, mis kokulu çiçeklerimiz ile Tüm Türkiye’ de olduğu gibi Sakarya’ da da en kaliteli ve en uygun fiyatlı hizmeti veriyoruz..

Sakarya Çiçek siparişleriniz için ihtiyacınıza, gönderim nedeninize ve bütçenize uygun çiçek seçeneklerini www.ciceknet.com sayfasında bulabilir, bir tıkla dilediğiniz çiçeği Türkiye’ nin dört bir yanına gönderebilirsiniz.

Sakarya Çiçek siparişlerinizde klasik yazılı mesaj yerine sesli veya görüntülü mesaj da gönderebilirsiniz. Bunun için internet sayfamızda ki Medya Mesaj linkine tıklayarak video kaydı oluşturmanız gerekiyor. Kolayca video kaydınızı yaparak güzel dileklerinizi çiçeğiniz ile birlikte alıcıya gönderebilirsiniz. Sakarya Çiçek siparişlerinizde Çiçeknet’ in bu ayrıcalıklı hizmetinden kolayca yararlanabilirsiniz.

 Sakarya Çiçek gönderim hizmetlerimiz de her renkten gül, krizantem, gerbera, lilyum, Alman papatyası, şebboy, karanfil, orkide, kasımpatı ve taze kır çiçeklerinden şık ve zarif aranjmanlar, buketler hazırlıyoruz. Şık ve zarif vazolara ya da ahşap kutulara boncuk, renkli taşlar, yeşil yapraklar ve cipsolar ile tanzim ettiğimiz çiçeklerinize mesajınızı da ekleyerek alıcıya belirtilen gün ve saatte ulaştırıyoruz.

Sakarya Çiçek siparişleriniz için canlı saksı çiçeklerimizi de tercih edebilirsiniz. Guzmanya, antoryum, tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin ve yucca saksı çiçekleri ile sevdiklerinizin daima sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Şık saksılarda ki canlı çiçeklerimize uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ayrıca terrarium, solmayan gül ve bonsai türü çiçek çeşitlerimizi de Sakarya Çiçek gönderiminiz için tercih edebilirsiniz.

Çiçeknet, çiçek tasarımı, tanzimi ve sunumu konusunda eğitimli ve beceri sahibi ekibe sahiptir. Çiçekçilik sanatsal beceri isteyen bir uğraştır. Çiçeklerin anlamlarına ve aralarında ki uyuma göre tasarımlarımızı gerçekleştiriyoruz. 

Sizde sevdiklerinizin gönlünü almak ve özel günlerinde kendinizi yanlarında hissettirmek isterseniz Sakarya Çiçek gönderim hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz.

Sakarya Çiçek siparişleriniz için bizi 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz. Siparişini yerinde ve zamanında alıcıya ulaştırıyor ve size teslim edildi bilgisi veriyoruz.

 

100.28.132.102==100.28.132.102