fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Tekirdağ Şehir Merkezi, TEKİRDAĞ bölgesindeki ürünler


Tekirdağ Çiçek Siparişi

Özlemi, sevgiyi ve değer vermeyi karşımızdakine anlatmanın en etkili yolu çiçek vermektir. Türkiye’ nin tüm bölgelerinde ki sevdiklerinize sevginizi iletmenizi sağlayan Çiçeknet, Tekirdağ Çiçek gönderim hizmetleri ile de Tekirdağ’ daki müşterilerinin yanındadır.

Özel günlerde ya da içinizden geldiğinde Tekirdağ Çiçek gönderim hizmetimiz ile gönderim amacınıza, zevkinize ve bütçenize uygun çiçeği www.ciceknet.com adresinden seçebilir ve istediğiniz yere gönderebilirsiniz.

Tekirdağ Çiçek siparişleriniz için size birbirinden güzel, taze ve şık tasarımlı aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terarium, solmayan gül, balonlu çiçek tasarımları ve bonsai çeşitlerimizi sunmaktayız. İnternet sitemizden seçeceğiniz çiçeği yazılı veya görüntülü mesajınızla birlikte sipariş verebilir, Türkiye’ nin dört bir yanına gönderebilirsiniz. Duygularınızı yazılı mesajla çiçeğinize ekleyebileceğiniz gibi video kaydınızla görüntülü mesajınızı da gönderebilirsiniz. Bunun için medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfada video kaydı oluşturabilirsiniz. Önceden hazırladığınız video kaydınızı aynı sayfadan çiçek siparişinize ekleyebilirsiniz.

Tekirdağ Çiçek siparişi vermek için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Türkiye’ nin tüm bölgelerinde ki çözüm ortaklarımızla hızlı bir iletişim sağlıyor, gece gündüz demeden dilediğiniz saatte çiçeğinizi istediğiniz adrese ulaştırıyoruz. İnternet sitemizde güllerden orkidelere, lilyumlardan  gerberalara, kır çiçeklerinden şebboylara, karanfillerden krizantemlere, glayörlerden menekşelere her tür çiçeği en taze haliyle ve en şık tasarımlarla hazırlayarak sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Tekirdağ Çiçek siparişleriniz için çiçeklerin yanı sıra şık tasarımlı balonlarımızı da tercih edebilirsiniz. Özellikle yeni doğum kutlaması, doğum günü kutlaması için balon tasarımlarımız hoş bir armağan olmaktadır. Dilerseniz aşkınızı kalpli balonlarla ifade edebilir, çocuklarınızın doğum günleri için sipariş verebilirsiniz. 

Tekirdağ Çiçek siparişlerinizde terarium tasarımlarımızı da tercih edebilirsiniz. Guzmanya, antoryum, tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin ve yucca saksı çiçekleri ile bonsailerimiz www.ciceknet.com adresinde uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizin hizmetini sunulmaktadır.

Tekirdağ Çiçek siparişleriniz için bizi 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz.

Tekirdağ Çiçek hizmetimizden yararlanarak çiçeklerin güzelliğine duygularınızı katarak sevdiklerinizle aranızda gönül bağı kurabilirsiniz. Tekirdağ Çiçek gönderim hizmetimizde her bütçeye uygun çiçek tasarımları bulunmaktadır.

 Sevgiyi anlatmanın en etkili yolu çiçeklerdir.

3.235.182.206==3.235.182.206