fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, ŞANLIURFA bölgesindeki ürünler


Şanlıurfa Çiçek Siparişi

Şanlıurfa Çiçek gönderim hizmetlerimiz ile Çiçeknet olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hesaplı hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Tüm özel günlerinizde ve uzakta ki dostlarınızın özel günlerinde Şanlıurfa Çiçek siparişi vererek özel günleri daha da anlamlı bir hale getirebilirsiniz. Çiçeknet olarak herkesin birbirine çiçek verebilmesi ve sevgisini çiçekle ifade etmesi temel prensibimiz ve misyonumuzdur. Bu nedenle her zevke, her bütçeye ve gönderim amacına uygun birbirinden güzel çiçeklerimiz ve yaratıcı tasarımlarımız ile Şanlıurfa Çiçek gönderim hizmeti veriyoruz.

Şanlıurfa  Çiçek siparişinizin gönderim amacına uygun ve göndereceğiniz kişinin yakınlık derecesine göre şık aranjmanlarımız, buketlerimiz, canlı saksı çiçeklerimiz, terrarium çeşitlerimiz, balon tasarımlarımız, harfli çiçek tasarımlarımız ve solmayan güllerimiz bulunmaktadır. Şık, zarif, doğal ve kalpten duyguları yansıtan en güzel armağan çiçeklerdir. Şanlıurfa Çiçek siparişiniz ile siz de sevdiklerinizin gönlünü alabilir, onlara değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

Şanlıurfa Çiçek siparişiniz için Çiçeknet size güllerden orkidelere, lilyumlardan gerberalara, karanfillerden şebboylara, kır çiçeklerinden krizantemlere ve daha birçok çiçek çeşidine kadar seçenek sunmaktadır. Tek tip çiçek türü buketi tercih edebileceğiniz gibi birbirine uyumlu çiçeklerden oluşturulmuş bir aranjman da tercih edebilirsiniz.

Son yılların trendi terrarium tasarımları da Şanlıurfa Çiçek siparişi olarak düşünebilirsiniz. Doğal kütük, ahşap kutu ya da cam fanuslara hazırladığımız özel tasarımlarımızda sukulentler, mini orkideler, kaktüsler, renkli taşlar, ithal yosunlar ve farklı dekoratif biblolar bulunmaktadır. Kalıcı bir armağan olarak Şanlıurfa Çiçek siparişi verebilirsiniz.

Düğün, nişan, cenaze törenleri ve iş yeri açılışları için Şanlıurfa Çiçek siparişi vermek istiyorsanız gönderim amacınıza göre hazırlayacağımız çelenkleri tercih edebilirsiniz. Büyük çelenkler yanı sıra ayaklı sepetlerimiz de beğeninize sunulmaktadır.

Doğum günleri ve yeni doğum kutlamalarına özel balon tasarımlarımız oldukça sevimli ve dikkat çekicidir. Özellikle doğum günü çocuklarını mutlu etmek için daha güzeli düşünülemez. Şanlıurfa Çiçek siparişi olarak gönderimini yapmaktayız.

Şanlıurfa Çiçek siparişlerinize şık kartlarımızla duygularınızı yazılı olarak gönderebileceğiniz gibi video kaydı uygulamamız ile görüntülü mesajda gönderebilirsiniz. Medya mesaj linkimizden video kaydınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şanlıurfa Çiçek siparişiniz için için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

100.28.132.102==100.28.132.102