fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, ARTVİN bölgesindeki ürünler


Artvin Çiçekçi

Artvin Çiçekçi olarak sevdiklerinize hızlı ve güvenli olarak çiçek siparişlerinizi gönderim yapabilirsiniz. Firmamız aynı gün içerisinde siparişlerinizi teslimat yapmaktadır.

Artvin’ de ki yakınlarınıza çiçek mi göndermek istiyorsunuz? Ya da Artvin’ den Türkiye’ nin diğer ucuna mı göndereceksiniz çiçeğinizi? Çiçeknet, tüm Türkiye’ de oldu gibi Artvin Çiçek gönderim hizmeti ile siz değerli müşterilerine uygun fiyatlı, kaliteli hizmet veriyor.

Herkes sevdiğine çiçek göndersin ve sevgisini çiçeklerin dili ile anlatsın diye her zevke ve her bütçeye uygun çiçek çeşitlerini hizmetinize sunuyoruz. Canlı saksı çiçeklerinden, taze buket ve aranjmanlara, terrarium çeşitlerinden bodur bonsailere kadar tüm çeşitlerimizi Artvin Çiçek gönderimi için sipariş verebilirsiniz.

Artvin Çiçek siparişinize dilerseniz video görüntülü mesajınızı ekleyebilir, dileklerinizi, duygularınızı sevdiklerinize kendi ağzınızdan iletebilirsiniz. Bunun için medya mesaj linkinden video kaydı yaparak sipariş vereceğiniz çiçeğe ekliyorsunuz. Biz sevdiğinize hem çiçeğinizi hem de video mesajınızı aynı anda iletiyoruz.

Artvin Çiçek siparişinizi amacına uygun hazırlıyor ve dilediğiniz gün ve saatte alıcıya ulaşmasını sağlıyoruz. Düğün, nişan, iş yeri açılışı, cenaze törenleri için farklı tasarımlarda çelenklerimizi seçebilirsiniz. Artvin Çiçek siparişiniz yıldönümü, doğum günü, iş tebriği, geçmiş olsun dilekleri içinse şık aranjmanlar ve buketler hazırlıyor dilediğiniz zaman alıcıya ulaştırıyoruz. Şık tasarımlı cam veya porselen vazolarda ya da şık çiçek kutularında tasarımlarını gerçekleştiriyoruz.

Yeni doğan hediyesi olarak özel çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır. Balonlu ya da oyuncaklı çiçek çeşitlerimizden seçerek yeni bebeğe “hoş geldin” diyebilirsiniz.

Artvin Çiçekçi gönderiminizin çok özel olmasını ve her an sizi hatırlatmasını istiyorsanız size terrarium çeşitlerimizi öneriyoruz. Dekoratif aksesuarlarla ve ithal yosun ile minyatür çiçeklerden ve kaktüslerden şık terrairum tasarımlarımız bulunmaktadır.

Artvin Çiçek, sevdiklerinizin acı tatlı günlerinde yanlarında bulunamadığınızda çiçeklerin dili duygularınızı iletmenin en etkili yoludur. Üzüntünüzü, sevincinizi, özleminizi, özrünüzü sevdiklerinize anlatmanın en duygusal yöntemidir. Kadın, erkek herkes çiçek almayı sever. Yakınlarından çiçek alan herkes gönderenin sevgisini ve sıcaklığını çiçeklerde görmektedir.

Siz de Artvin Çiçek siparişi ile sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız www.ciceknet.com adresinden ya da  0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Artvin Çiçek siparişleriniz için sizi www.ciceknet.com adresinde bekliyoruz.

Artvin Çiçek Siparişi Oluşturmak / Online Medya Mesajı

Değerli müşterilerimiz oluşturmuş olduğunuz çiçek siparişlerinizi daha spesifik olarak göndermek ister misiniz. Göndermiş olduğunuz çiçekler sizlerin yanında medya mesajı da gönderebilirsiniz. Medya mesajı göndererek çiçeklerinizin yanında ücretsiz olarak resim, video, ses dosyalarını ekleme yapmanız telefonunuzda veya bilgisayardınız da ekli olan dosyalara çok rahat bir şekilde ekleme yapabilirsiniz. Eğer ki dosyalarınız yok ise anında uygulamamız ile hızlı bir şekilde oluşturmanızı sağlayabilirsiniz.

Göndermiş olduğunuz çiçekler teslimatları yapıldıktan sonra çiçeği göndermiş olduğunuz kişiye kısa mesaj gönderilir. Bu mesajda yer alan linkleri tıklama yaparak gönderilen medya mesajı inceler ve mutluluğuna mutluluk katar.

Dünya da ve Türkiye’de ilk uygulama olan medya mesajı kullanmanız dileğiyle.

Hemen sevdiklerinize çiçek gönder işlemlerini yapmak ve bu işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak için https://www.ciceknet.com/ adresinden çiçek gönder işlemlerini yapabilirsiniz. Çiçek gönderme işleminiz bittikten sonra çiçeklerinizin belirttiğiniz saat ve tarihte teslim edilmektedir.

Artvin Çiçek Fiyatları

Sevdiklerinize en uygun şekilde çiçeklerinizi göndermeniz için her zaman en uygun şekilde çiçek fiyatlarımızı ayarlamaya çalışmaktayız. Sizlere her daim en iyi şekilde hizmetlerimizi sunmak ve sizlere kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

100.28.132.102==100.28.132.102