fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, KARS bölgesindeki ürünler


Kars Çiçek Siparişi

Değer verdiğimiz kişilere duygu ve düşüncelerimizi aktarmanın en etkili yolu çiçek vermektir.  Aşkı, tutkuyu, sevdayı kırmızı güllerle ifade edebilirken, orkidenin zarafeti ile özel günleri kutlayabilir, Alman papatyasının masumiyeti ile özür dileyebilir, rengarenk kır çiçekleri ile uzakta ki hasta yakınınıza geçmiş olun diyerek umut ve mutluluk verebilirsiniz.

Çiçeknet olarak biz de yıllardır sevdikleriniz ile aranızda ki sevgi bağını kurmayı sağlayan çiçek tasarımlarını en kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kars Çiçek siparişleriniz içinde www.ciceknet.com adresinde birbirinden şık ve farklı tasarımlarda aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terarriumlar bulabilirsiniz. Renkli porselen ya da cam vazolar, özel tasarım kutular içinde cipso ve yeşil yapraklarla zenginleştirilmiş lilyum, orkide, gerbera, krizantem, gül, Alman papatyası, karanfil, şebboy ve istediğiniz tür çiçeklerden hazırladığımız zarif çiçek modellerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Kars Çiçek siparişinize dilerseniz yazılı dilerseniz görüntülü mesajınızı ekleyerek duygularınızdan bahsedebilirsiniz. Şık ve kaliteli kartlarda notlarınızı iletebileceğimiz gibi medya mesaj linkinden kaydedeceğiniz video mesajınızı da çiçekle aynı anda alıcıya ulaştırıyoruz. Bu çok hoş ve anlamlı sürpriz alıcıların beğenisini kazanmakta ve çok etkili olmaktadır.

 Vazo ve kutuda sipariş verebileceğiniz çiçekler yanı sıra canlı çiçek seçeneklerimizi de seçebilir, sevdiklerinize baktıkça sizi hatırlayacakları kalıcı bir armağan gönderebilirsiniz. Pembe Bougetto Orkide, Antoryum Çiçeği, Armut Camda Sukulent, Drecana Marginata, Massengena Saksı Çiçeği, bonsai çeşitleri ve dekoratif aksesuarlar, sikulentler ve ithal yosun ile hazırlanmış şık bir terrarium siparişi verebilirsiniz.

Kars Çiçek siparişiniz düğün, nişan ve açılış töreni içinse Beyaz ferforje üzerine kırmızı antoryum ve yeşilliklerle hazırlanan çok şık bir çiçek ya da tek katlı ayaklı sepet, iki veya üç göbekli sepet çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Ayrıca cenaze törenleri içinde kırmızı ve beyaz karanfillerden hazırlanmış, taziye dileklerinizi ifade edecek bir cenaze çelengi siparişi verebilirsiniz.

Kars Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Her duygunun her zevkin ve her bütçenin çiçeği Kars Çiçek gönderim hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Kategorilerimizde en önde gelen seçeneklerden güller ile sevdiklerinizi en iyi şekilde mutu edebilirsiniz. Sizlerde güller kategorisinde yer alan özenle hazırlanmış olan gülleri sipariş verebilirsiniz. www.ciceknet.com üzerinden verilen siparişlerini aynı gün teslim etmekteyiz. Sizlerde hemen sipariş verebilirsiniz.

3.229.117.191==3.229.117.191