• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, ESKİŞEHİR bölgesindeki ürünler


Eskişehir Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize çiçek göndermeyi seviyorsanız ve hem taze hem güzel tasarımlı hem de uygun fiyatlı çiçek sipariş seçenekleri araştırıyorsanız Çiçeknet tüm bunları karşılamaktadır. Tüm Türkiye’ ye hizmet veren Ciceknet’ in birbirinden güzel çiçek seçenekleri ile uzakta ki sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.

Eskişehir’ de ki yakınlarınız için Eskişehir Çiçek siparişlerinizi internet sitemizden kolayca verebilir, sipariş takibi yapabilirsiniz.

Eşimize, dostumuza, yakınlarımıza çiçek göndermek zarif ve gönül alıcı bir davranıştır. Gönderilen sadece bir çiçek değil, çiçeğe yüklediğimiz kalpten gelen duygularımızdır. Eskişehir Çiçek olarak biz işimizi yaparken müşterilerimizin duygularını ve ifade etmek istediklerini anlayarak çiçek siparişini büyük bir hassasiyetle hazırlamaktayız. Mutlu anların çiçekleri, hüzünlü anların çiçekleri, acı günlerin çiçekleri ve kutlama çiçekleri farklı tasarımlar gerektirir.

Eskişehir Çiçek siparişinizin gönderim nedeni doğum kutlaması ise nazar boncuklu, oyuncaklı, balonlu çiçekleri önerirken, aşkınızı itiraf amaçlı göndereceğiniz çiçek için aşkın rengi olan kırmızı gülleri öneriyoruz. Masumiyeti ifade etmek isteyenler için beyaz renkli çiçekleri, zarafeti ifade etmek için orkide türlerini tavsiye ediyoruz. www.ciceknet.com adresinde duygularınıza tercüman olacak tüm çiçek çeşitlerimizi bulabilirsiniz.

Eskişehir Çiçek gönderimi için özel kutu ve vazo tasarımları ile hazırladığımız çiçeklerimiz, özel günlerinde uzakta ki sevdiklerinize hoş bir hediye olmaktadır. Açılış törenleri için çelenk veya saksı çiçekleri seçebilirsiniz. Düğün ve nişan törenlerine ve özel gecelere şık tasarımlı çelenkler gönderebilirsiniz. Cenaze törenleri için oldukça sade çelenkler hazırlamaktayız.

Eskişehir Çiçek siparişiniz için dilerseniz özel tasarımlı kartlarımızla mesajınızı iletebilir ya da çok özel bir hizmetimiz olan video mesajını gönderebilirsiniz. Medya mesaj sayfamızda video kaydı yapabilir ya da daha önce hazırladığınız videonuzu yükleyebilirsiniz. Alıcı çiçeğini aldığı an mesajınızda aynı anda kendisine ulaştırılmaktadır.

Eskişehir Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Siparişiniz belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya teslim edilecektir. İnternet sitemiz üzerinden sipariş takibi de yapabilirsiniz.

Çiçeklerin dili her zaman sevginin dili olmuştur. Bir insanın sevdiğini mutlu etmesinin en etkili yollarından biridir çiçekler.

Yakın tanıdıklarınız veya sevdikleriniz yeni bir işe başlama yaptığında onlarla ikinci bir mutluluğu yaşatmak için çiçeknet.com adresinde bulunan yeni iş çiçekleri kategorisinde bulunan çiçeklerden sevdiklerinize gönderme yapabilirsiniz. Yeni iş kategorisinde bulunan çiçekleri firmamız aynı gün teslimat yapmaktadır.