fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, KAYSERİ bölgesindeki ürünler


Kayseri Çiçek Siparişi

Kelimelere dökemediğimiz duygularımızı bazen çiçeklerle anlatmak çok daha kolay ve etkilidir. Üstelik sevdiğinize göndereceğiniz çiçek işinin ehli kişiler tarafından özel tasarımlar ile hazırlanarak sevdiğinize sunulursa etkilenmemesi mümkün değildir. Çiçeknet olarak bizim işimiz birbirinden güzel, farklı türlerde çiçeklerimizle sevdiklerinizle sizin aranızda duygu köprüsü oluşturmaktır. Türkiye’ nin her yerine hizmet veren Çiçeknet, Kayseri Çiçek gönderim hizmeti ile Ankara’ da siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Kayseri Çiçek, deneyimli ve yaratıcı personeli ile çiçeklerinizi zarafet ve incelikle hazırlayarak alıcıya zamanında ulaştırmaktadır. İster özel ve mutlu günler için isterseniz zor ve acı günler için, gönderim amacına uygun tasarlanmış buket, aranjman, çelenk ve saksı çiçeklerimizden yararlanabilirsiniz.

Çiçekler her ne kadar duygularımıza tercüman olsalar da duygularınızı, dileklerinizi sevdiklerinize şık tasarımları kartlarımıza yazarak dile getirebilirsiniz. Ya da özel bir hizmetimiz olan görüntülü mesajınızı çiçekle aynı anda sevdiğinize gönderebilirsiniz. Kayseri Çiçek gönderiminizin video mesajlı olması için www.ciceknet.com adresinden medya mesajlarına tıklayarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız videonuzu yükleyerek sevdiklerinize seslenebilirsiniz. Çiçek ellerine ulaştığında video görüntülü mesajınızda aynı anda ulaşacak ve oldukça hoş bir sürpriz olacaktır.

Kayseri Çiçek gönderimleriniz için birbirinden taze ve güzel çiçeklerimize internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz renklerde gül, orkide, lilyum, gerbera, şebboy gibi çiçeklerimizi cipso ve yeşil yapraklarla süsleyerek aranjmanlar hazırlıyoruz.  İsterseniz boncuk, oyuncak ve balonlar ile gönderim amacınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Şık tasarımlı kutularda, seramik ya da cam vazolarda çiçek sunumu gerçekleştiriyoruz.

7 / 24 Kayseri Çiçek siparişi verebilir, siparişinizi www.ciceknet.com adresinden takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklerimiz ve zarif çiçeklerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. İyi günde ve kötü günde çiçeklerin masumiyeti ile sevdiklerinize seslenebilir, kendinizi onların yanındaymış gibi hissettirebilirsiniz. Çiçeknet sadece çiçek değil duygu ve dileklerinizi de büyük bir hassasiyetle yakınlarınıza, sevdiklerinize ulaştırmaktadır.

Kayseri Çiçek hizmetinden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Çiçeknet ile sizlerde değişik konulu bir şekilde çiçekler göndermek ister misiniz? Terarium çiçekleri ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Özenle hazırlanmış olan Terarium siparişlerinizi çiçeknet üzerinden vererek sevdiklerinize hızlı bir şekilde gönderme yapabilirsiniz.

100.28.132.102==100.28.132.102