fragments/topbar

Hakkımızda

  

Türkiye'nin en deneyimli çiçek sitesi olan Ciceknet.com, 2000 yılından bu güne kadar mutluluğunuz için hizmet vermektedir. Türkiye'nin dört bir yanına kaliteli, hızlı hizmet anlayışı ve %100 müşteri memnuniyeti politikasıyla mutluluk dağıtan Ciceknet.com, aynı zamanda yurtdışına yapmak istediğiniz sürprizleriniz için, kendi bayi ağı ile, yakın zamanda sizlerin hizmetinde olacaktır.

 

"Çiçek Çiçekçiden Alınır" sloganı ile tüm Türkiye'ye yayılmış yerel çiçekçilerden oluşan güvenilir bayi ağı ile; yeni iş, doğum günü, yıl dönümü ve benzer bir çok özel günlerinizde, internet sitemizle sizlere hizmet vermenin onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Sade bir kart mesajı, resimli sürpriz, hatta ve hatta videolu sürprizler bile yapabileceğiniz yenilenen sitemiz ile hizmetinizde olmak bizim için büyük bir mutluluk ve övünç kaynağıdır. Çiçek sektörünün içinden gelmiş ve mutluluğun sırrını bilen kadromuzla, yapacağınız sürprizleri en iyi şekilde koruyacağımıza ve amacına ulaştıracağımıza emin olabilirsiniz. Siz seçiminizi yapın, biz sevdiklerinizi mutlu edelim. Çiçeknet A.Ş olarak, duygularınızı taşımaktan ziyade, doğru şekilde aktarabilmek adına yeni geliştirmelerle sürekli yanınızda olacağız. Sosyal medya hesaplarımızdan, Çağrı Merkezimizden veya [email protected] adresimizden tarafımıza geri bildirimlerinizi iletebilirsiniz.

   

Ciceknet.com, kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir. Çiçeğin gücünü keşfedecek, etkilerine inanamayacaksınız. Unutmayın! Çiçek, çiçekçiden alınır.

44.197.231.211==44.197.231.211