fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, ELAZIĞ bölgesindeki ürünler


Elazığ Çiçek Siparişi

Çiçeklerin dili ile sevdiklerinize duygularınızı iletmeniz için birbirinden güzel ve taze çiçeklerimiz ile hizmetinizdeyiz. Elazığ’ da ki yakınlarınıza ya da Elazığ’ dan tüm Türkiye’ ye uygun fiyatlı kaliteli çiçekler gönderebilirsiniz.

Elazığ çiçek gönderiminiz için dilediğiniz her cins çiçeği www.ciceknet.com adresinde bulabilirsiniz. Rengarenk  kır çiçeklerinden gül buketlerine, asaletin simgesi orkidelerden şefkati hissettiren karanfillere, lilyum, gerbera, şebboy ve glayörlerin tüm renklerine internet sitemizden ulaşabilir, yazılı, sesli ve hatta görüntülü mesajlarınızı da ekleyerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Elazığ çiçek gönderiminizin kalıcı olmasını istiyorsanız saksı çiçeklerimizden seçebilirsiniz. Sevdiklerinize Drecana Marginata,  orkide, manolya bonzai gibi saksı çiçekleri göndererek her zaman sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Elazığ çiçek hizmetimiz ile düğün, nişan, açılış ve cenaze törenlerine, özel hazırlanmış çelenk tasarımlarımızı gönderebilirsiniz. Kırmızı ve beyaz karanfillerden hazırlanan, sevdiklerinizin acılı günlerinde acılarını cenaze çelengi ile paylaştığınızı ifade edebilir, düğün ve açılışlar için tasarlanmış ferforje sepet çeşitlerimize www.ciceknet.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Geçmişten günümüze kadar çiçekler aşkı anlatmanın ve hissettirmenin en etkili iletişim aracı olmuştur. Siz de sevgilinize aşkınızın büyüklüğünü, saflığını ve tutkunuzu çiçeklerin dili ile anlatmak istiyorsanız Çiçeknet’in taze çiçeklerini gönderebilirsiniz.  Elazığ çiçek gönderiminize görüntülü mesaj ekleyerek sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz. www.ciceknet.com adresinden medya mesaj butonuna tıklayarak açılan sayfadaki video simgesine tıklayabilir, mesajınızı kaydedebilirsiniz. Çiçeğiniz sevdiğinize ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaşmaktadır. Sevginizi, tutkunuzu, aşkınızı çiçeğinizle birlikte görüntülü olarak aktarabilir belki de unutulmaz bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Elazığ çiçek hizmetleri içinde balon tasarımları da oldukça tercih edilmektedir. Doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde gönderebileceğiniz balon tasarımları yanı sıra yeni doğum kutlaması için de özel tasarımlarımız bulunmaktadır.

Terrarium çiçek tasarımları son dönemde oldukça fazla tercih edilmektedir. Cam elma armut gibi fanuslarda tasalanmış terrarium modellerimiz yanı sıra ahşap sukulentli saksı içinde mini orkideler, kaktüsler, dekoratif aksesuarlar ve ithal yosunlar ile tasarlanmış terrarium çiçeklerimiz de sevdiklerinizi mutlu edecek seçeneklerden biri olabilir.

Elazığ çiçek hizmetimizden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu etmek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Doğum günü ile ilgili bir çiçek göndermek mi istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onları özel günlerde en güzel çiçekleri göndermek için hemen Doğum günü çiçekleri kategorisinde yer alan birbirinden güzel çiçekleri sevdiklerinize gönderelim. Üstelik doğum günü çiçeklerinde %50’ye varan indirimler kazanın.

100.28.132.102==100.28.132.102