fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, SİNOP bölgesindeki ürünler


Sinop Çiçek Siparişi

Uzaktaki sevdiklerinize çiçeklerin diliyle sevginizi iletmenizi sağlayan Çiçeknet, Sinop Çiçek gönderim hizmeti ile de müşterilerinin yanındadır.

Sinop Çiçek gönderimleriniz için www.ciceknet.com adresinde birbirinden güzel, taze ve şık tasarımlı aranjmanlar, kucak dolusu buketler, saksı çiçekleri, terarium ve bonsai çeşitlerini bulabilirsiniz. Göndermek istediğiniz çiçeği seçerek yazılı veya görüntülü mesajınızla birlikte çiçeğinizi gönderebilirsiniz. Şık ve zarif kartlarımızla duygularınızı yazılı olarak çiçeğinize ekleyebileceğiniz gibi video kaydınızla görüntülü mesajınızı da gönderebilirsiniz.

Özel günlerde ya da hiçbir neden yokken sadece sevginizi hissettirmek istediğiniz anlarda Sinop Çiçek gönderim hizmetimiz ile gönderim amacınıza ve bütçenize uygun çiçeği seçebilir ve gönderebilirsiniz. Bolu’ da ki yakınlarınıza gönderebileceğiniz gibi Bolu’ dan Türkiye’ nin her yerine çiçek gönderebilirsiniz.

Sinop Çiçek hizmetimiz 7/24 siz değerli müşterilerimizin taleplerine yanıt vermektedir. Dilediğiniz gün ve saatte çiçeğinizi sevdiklerinize ulaştırıyoruz. En güzel gonca güllerden orkidelere, lilyumlardan gerberalara, kır çiçeklerinden şebboylara, glayörlerden karanfillere her tür çiçeği en taze haliyle en şık tasarımlarla hazırlayarak gönderimini gerçekleştiriyoruz.

Sinop Çiçek gönderiminizin kalıcı olmasını isterseniz saksı çiçeklerimizi, terarium tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz. Guzmanya, antoryum, tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin ve yucca saksı çiçekleri ile bonsailerimiz www.ciceknet.com adresinde beğeninize sunulmuştur.

Sinop Çiçek, birbirinden güzel çiçekleri yanı sıra şık tasarımlı balonları ile de sevdiklerinize hoş sürprizler yapmanızı sağlamaktadır. Aşkınızı kalpli balonlarla ifade edebilir, doğum kutlaması için mavi veya pembe balon tasarımlarımızı seçebilirsiniz. Özellikle doğum günü kutlamaları için birbirinden hoş balon tasarımlarımız ve oyuncaklı çiçek tasarımlarımız ile uzakta ki sevdikleriniz ya da çocuklarınız için unutulmaz bir sürpriz yaşatabilirsiniz.

Çiçeklerin tazeliği ve güzelliği kadar sunumu da çok önemlidir. Şık vazolarımız, kutularımız içine zarif çiçek tanzimleri yapıyor ve boncuk, cipso, kurdele, yeşil yapraklar ve diğer süslemelerle zenginleştirerek hazırlıyoruz.

Sinop Çiçek siparişleriniz için bizi 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz. Gece gündüz demeden siparişinizi mesajınızla birlikte istediğiniz gün ve saatte alıcıya ulaştırıyoruz.

Sinop Çiçek gönderimlerinizi yazılı, görüntülü ve sesli mesajlarınız ile Türkiye’ nin her yerine ulaştırıyoruz.

3.229.117.191==3.229.117.191