fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, AMASYA bölgesindeki ürünler


Amasya Çiçek Siparişi Vermek

Duygularımızı, acı tatlı düşüncelerimizi ve güzel dileklerimizi bazen çiçeklerle anlatmak en kolay ve etkili bir yol olmaktadır. Söz konusu sevdiklerimiz olunca her şeyin en iyisini ve kalitesini onlar için isteriz. Çiçeknet olarak biz Tüm Türkiye’ ye kaliteli ve zarif çiçek gönderim hizmetleri veriyoruz. Amasya Çiçek gönderim hizmetimiz ile Amasya da ki yakınlarınıza ya da Amasya’ dan Tüm Türkiye’ de ki yakınlarınıza çiçeklerinizi güzel duygularınızla birlikte iletiyoruz.

Amasya Çiçek, deneyimli ve yaratıcı personeli ile çiçeklerinizi zarafet ve incelikle hazırlayarak alıcıya zamanında ulaştırmaktadır. İster özel ve mutlu günler için isterseniz zor ve acı günler için, gönderim amacına uygun tasarlanmış buket, aranjman, çelenk ve saksı çiçeklerimizden yararlanabilirsiniz.

Çiçekler her ne kadar duygularımıza tercüman olsalar da duygularınızı, dileklerinizi sevdiklerinize şık tasarımları kartlarımıza yazarak dile getirebilirsiniz. Ya da özel bir hizmetimiz olan görüntülü mesajınızı çiçekle aynı anda sevdiğinize gönderebilirsiniz. Amasya Çiçek gönderiminizin video mesajlı olması için www.ciceknet.com adresinden medya mesajlarına tıklayarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız videonuzu yükleyerek sevdiklerinize seslenebilirsiniz. Çiçek ellerine ulaştığında video görüntülü mesajınızda aynı anda ulaşacak ve oldukça hoş bir sürpriz olacaktır.

Amasya Çiçek gönderimleriniz için birbirinden taze ve güzel çiçeklerimize internet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz renklerde gül, orkide, lilyum, gerbera, şebboy gibi çiçeklerimizi cipso ve yeşil yapraklarla süsleyerek aranjmanlar hazırlıyoruz.  İsterseniz boncuk, oyuncak ve balonlar ile gönderim amacınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Şık tasarımlı kutularda, seramik ya da cam vazolarda çiçek sunumu gerçekleştiriyoruz.

7 / 24 Amasya Çiçek siparişi verebilir, siparişinizi www.ciceknet.com adresinden takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklerimiz ve zarif çiçeklerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. İyi günde ve kötü günde çiçeklerin masumiyeti ile sevdiklerinize seslenebilir, kendinizi onların yanındaymış gibi hissettirebilirsiniz. Çiçeknet sadece çiçek değil duygu ve dileklerinizi de büyük bir hassasiyetle yakınlarınıza, sevdiklerinize ulaştırmaktadır.

Amasya Çiçek hizmetinden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Amasya Çiçek Siparişi Teslimat Bilgileri

Değerli müşterilerimiz vermiş olduğunuz siparişler teslimat tarihi ve saatinde belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. Sipariş takibi sayfamızda siparişlerinizin durumu hakkında detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Çiçek teslim edildiğinde sizlere bilgi olarak sms gelecektir.

Siparişlerinizi daha da güzel kılacak olan medya mesajları kullanınız çiçeğin yanında ses, resim, video dosyalarını ücretsiz olarak gönderimlerini sağlamaktayız. Telefonunuzda kayıtlı olan dosyalardan veya baştan kayıt edeceğiniz dosyaları ekleyiniz. Çiçeğiniz teslim edildiğinde medya mesajınızda hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

Yakınlarınızda çiçekçi mi arıyorsunuz. O zaman sizlerin yanınızda https://www.ciceknet.com/ adresi var. Türkiye’nin en büyük çiçek gönderme siteleri arasında yer alan çiçekçi sanal mağazamız üzerinden sevdiklerinize binlerce çiçek arasından gönderim yapınız. Sevdiklerinizi özenle hazırlanmış çiçekler ile mutlu edin.

100.28.132.102==100.28.132.102