fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, KOCAELİ bölgesindeki ürünler


Kocaeli Çiçek Siparişi Hızlı ve Güvenli Çiçek

Türkiye genelinde her bölgeye, her şehre, her ilçeye çiçek gönderim hizmeti veren Çiçeknet,  Kocaeli ‘ de taze çiçekleri ve şık çiçek sunumları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kocaeli Çiçek siparişi vererek Türkiye’ nin her bölgesinde ki yakınlarınıza, sevdiklerinize birbirinden güzel aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terarrium ve balon tasarımlarımızı gönderebilirsiniz. Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş veya doğum kutlaması, düğün, nişan törenleri için kutlama, hastalık ve cenaze töreni için taziye ve geçmiş olsun dileklerinizi iletebileceğiniz oldukça zengin çiçek çeşitlerimiz bulunmaktadır. Çiçek tasarımlarımızı şık vazolarda, çiçek kutularında, boncuk, balon, yeşil yapraklar ve cipsolar ile zenginleştirerek şık aranjmanlar yapıyoruz. Kocaeli Çiçek gönderim nedeninize, zevkinize ve bütçenize uygun her tür çiçeği hizmetinize sunmaktayız.

Kocaeli Çiçek gönderiminiz de sipariş vereceğiniz çiçeğe yazılı, sesli, görüntülü mesajlarınızı da ekleyebilir, sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Özel tasarlanmış kartlarımız ile yazılı mesajınızı gönderebileceğiniz gibi çok özel bir hizmetimiz olan videolu mesaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle göndereceğiniz çiçeği www.ciceknet.com adresinde seçiyor ve medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfadan video butonuna tıklayarak mesajınızı kaydediyorsunuz. Kocaeli Çiçek siparişiniz video kaydınızla aynı anda alıcıya teslim edilmektedir.

Kocaeli Çiçek siparişi vermek için dilediğiniz her cins çiçeği internet adresimizde bulabilirsiniz. Aşkınızı, özleminizi, siteminizi, saygı ve sevginizi ifade edebileceğinizi kır çiçeklerinden gül buketlerine, orkidelerden karanfillere, lilyum, gerbera, şebboy ve glayörlerin tüm renklerine internet sitemizden ulaşabilir, yazılı, sesli ve hatta görüntülü mesajlarınızı da ekleyerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Uzun yıllardır çiçek sektöründe başarılı çalışmalar sergileyerek bu güne geldik. Çiçeklerimizin tazeliğine, personelimizin sunum ve tasarımlarına, kullandığımız aksesuarların kalitesine her zaman önem verdik. Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek tüm Türkiye’ ye hizmet verecek duruma geldik. Tüm Türkiye de olduğu gibi Kocaeli Çiçek gönderimleriniz de de kaliteli hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Kocaeli Çiçek hizmetimizden yararlanarak sevdiklerinize hoş sürprizler yapmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

100.28.132.102==100.28.132.102