fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, YALOVA bölgesindeki ürünler


Yalova Çiçek Siparişi

Türkiye’ nin en kaliteli ve en hesaplı çiçek gönderim hizmetini veren firması Çiçeknet, internet çiçekçiniz olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır. Türkiye’ nin her bir noktasına çiçek gönderimlerinizi gece gündüz demeden gerçekleştiriyoruz. Yalova Çiçek gönderim hizmetimiz de bunlardan biridir.

Yalova’ da ki yakınlarınızın özel günlerinde, işyeri açılışlarında, düğün törenlerinde, cenaze törenlerinde gönderim amacınıza uygun çiçekleri ile Çiçeknet ‘ in ayrıcalıklı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yalova Çiçek gönderim hizmetimizle kır çiçeklerinden güllere, lilyum çeşitlerinden şebboylara, sarmaşık orkidelerden bougettelere, karanfillerden gerberalara kadar taze çiçeklerimizle doğum günleri, evlilik yıldönümleri, anneler, babalar, sevgililer günlerinde sevginizi ifade edebilir, sevdiklerinizi kucaklayabilirsiniz.

Sevdiklerinize solmayacak canlı çiçekler göndermek isterseniz birbirinden güzel guzmanya, anatoryum, Tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin, yucca ve bonsai saksı çiçeklerimizi de Yalova Çiçek siparişi için tercih edebilirsiniz. 

Yalova Çiçek çeşitlerimiz arasında saksı çiçekleri yanı sıra sizi her zaman hatırlatacak terrarium tasarımları da bulabilirsiniz. Terrarium çiçek tasarımları son dönemde oldukça fazla tercih edilmektedir. Cam elma armut gibi fanuslarda tasalanmış terrarium modellerimiz yanı sıra ahşap sukulentlik saksı içinde mini orkideler, kaktüsler, dekoratif aksesuarlar ve ithal yosunlar ile tasarlanmış terrarium çiçeklerimiz de sevdiklerinizi mutlu edecek seçeneklerden biri olabilir.

Yalova Çiçek gönderim hizmetimizde sadece yazılı mesaj değil görüntülü mesajlarınızı da çiçeklerinizle aynı anda alıcıya ulaştırıyoruz. www.ciceknet.com adresine Medya Mesaj linkine tıkladığınızda açılan sayfadan video kaydı yaparak mesajınızı kaydedebilirsiniz.  Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaşmaktadır.

Yalova Çiçek hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde ki çiçeklerimizi seçebilir ya da özel tasarımlı çiçek siparişleri de verebilirsiniz. Dilerseniz aranjman dilerseniz kutuda tek çeşit ya da çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilmiş ve şık vazo içinde çiçek tasarımlarını beğeninize sunuyoruz.

Yalova Çiçek çeşitlerimiz arasında saksı çiçekleri ve terrarium tasarımları da bulabilirsiniz. Çiçeğim kalıcı olsun ve her zaman hatırlanayım diyorsanız bu tür çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Yalova Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kaliteli çiçeklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

 

 

100.28.132.102==100.28.132.102