fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Acıbadem,Kadiköy, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Sevdiklerinizin özel günlerinde yanlarında olamayacaksanız üzülmeyin. Ciceknet duygularınıza tercüman olacak şekilde dilediğiniz çiçeği dilediğiniz her yere göndermektedir.

Türkiye’ nin her noktasına çiçek gönderimi yapan ciceknet, Acıbadem ve çevresinde de taze, canlı ve çok seçenekli çiçekleri ile hizmetinizdedir.

Acıbadem çiçek siparişleriniz için gönderim amacınıza uygun farklı aranjmanlar, buketler ve çelenk seçenekleri sunmaktayız. Çiçeklerin dili genellikle duygularımızı kelimelere dökmekten daha etkilidir. Örneğin uzakta ki sevgilinize aşkınızı ve tutkunuzu hissettirmek istiyorsanız kucak dolusu kırmızı güller, zarafetine ve masumiyetine uygun bir beyaz orkide, sadakatinizi hissettirecek mis kokulu lilyumlar gönderebilirsiniz.

Acıbadem çiçek gönderimi hizmetimiz sadece çiçek göndermekle sınırlı kalmayıp aynı anda görüntülü videonuzu da sevdiklerinize iletmekteyiz. Sevdiğinize hem çiçeğinizle hem de görüntülü mesajınızla kendinizi yanında hissettirebilir hem de duygularınızı ifade edebilirsiniz. Ciceknet in bu çok özel hizmetinden yararlanmak için internet sitemizin "Medya Mesaj" bölümünde bulunan video veya ses seçeneklerinden birisini seçebilir, mesajınızı kaydedebilirsiniz.

Sadece mutlu anlar ve kutlamalar için değil, zor zamanlar için de en özel ve en değerli hediyedir çiçekler. Uzakta ki hasta bir yakınınıza çiçeklerin dili ile “ geçmiş olsun “ diyebilir, kendinizi yanında hissettirebilirsiniz.  Ya da kırgınlıkları çiçeklerin masumiyeti ile sonlandırarak af dileyebilirsiniz. Anneler ve babalar gününde yanına gidemediğiniz anne ve babalarınıza özel tasarım aranjmanlarımızla “ yanındayım, seni seviyorum” diyebilirsiniz. Hiçbir neden olmaksınız içinizden geldiği için sevdiklerinize mis kokulu kır çiçekleri gönderebilirsiniz.

Tüm bu duygusal anlarınızda Çiçeknet ayrıcalığı ile Acıbadem çiçek siparişlerinizi internet sitemizden kolayca yapabilirsiniz. Üstelik uygun fiyat garantisi ile dilediğiniz çiçeği gönderebilirsiniz.

Acıbadem çiçek siparişleriniz de dilerseniz özel kutularımızı, şık tasarımlı vazolarımızı, oyuncak ve boncuk gibi süslemelerimizi seçebilir, özel tasarımlı mesaj kartlarımızı kullanabilirsiniz.

Çiçekçilik işi incelik, hassasiyet ve duygusallık gerektirir. Biz Çiçeknet olarak işimizi bu bilinç ile yapıyor, duygularınıza tercümanlık ediyoruz.

Kaliteli, taze ve birbirinden güzel çiçek seçeneklerimiz ile Acıbadem çiçek siparişi vermek için  www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi çiçek firması çiçeknet.com ile siparişleriniz her zaman zamanında teslim ediyoruz

100.28.132.102==100.28.132.102