fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, KONYA bölgesindeki ürünler


Konya Çiçek Siparişi – Aynı Gün Teslimat

Türkiye’nin en iyi çiçek firmaları arasında bulunan Çiçeknet, Konya Çiçek gönderimi hizmetini kaliteli, taze ve zarif çiçekleri ile gerçekleştirmektedir. Konya Çiçek siparişlerinizi belirttiğiniz gün ve saatte alıcıya ulaştırıyoruz.

Konya Çiçek hizmetimiz aracılığı ile tüm özel günlerde birbirinden güzel ve özel çiçeklerimiz ile uzaktaki sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevginizi, siteminizi, aşkınızı, tutkunuzu rengarenk ve taze çiçekler göndererek ifade edebilir, geçmiş olsun dileklerinizi taziyelerinizi özel tasarlanmış çiçek ve çelenklerle iletebilirsiniz.

Konya Çiçek siparişleriniz için gül, krizantem, gerbera, lilyum, Alman papatyası, şebboy ve mevsimin taze kır çiçeklerinden aranjmanlar, buketler hazırlıyoruz. Cipso ve yeşil yapraklarla, boncuk, balon gibi süslemelerle zenginleştiriyor ve beğeninize sunuyoruz.

Konya Çiçek siparişleriniz için canlı saksı çiçeklerimizi ve son yılların gözdesi terrarium tasarımlarımızı da seçebilirsiniz. Hem kalıcı hem dekoratif bir armağan olacak, sevdiklerinizde her zaman baktıkça sizi hatırlayacaklardır. Şık ahşap kutu, doğal kütük ve cam fanuslara hazırladığımız sukulentler, mini orkideler, kaktüsler,  renkli taş ve aksesuarlarla terrarium tasarımlarımız adeta hayal dünyasını yansıtır nitelikte ve dinlendirici özelliğe sahiptir.

Konya Çiçek gönderim hizmetimizde çiçeğinize özel tasarladığımız kartlara mesajınızı yazarak gönderim yapabildiğimiz gibi görüntülü mesajınızı da ekleyebiliyoruz. Alıcı gönderdiğiniz çiçeği aldığı an görüntülü videonuzda kendisine iletilmektedir. Bu hoş ve heyecan verici hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde medya mesajları linkini tıklayarak video kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. Daha önceden hazırladığınız video mesajınızı da sisteme yükleyebilirsiniz.

Konya Çiçek hizmetimizde her bütçeye ve her özel güne uygun çiçek seçenekleri sunuyoruz. Misyonumuz herkes sevdiğine, arkadaşına, dostuna çiçek gönderebilsin. Çiçeklerle birbirlerine sevgilerini ifade edebilsin. Bu yüzden fiyat politikamız da oldukça uygundur.

Konya Çiçek siparişlerinizi sadece kutlama ve tebrikler için değil zor zamanlar içinde yapabilirsiniz. Katılamayacağınız bir cenaze törenine sade bir çelenk göndererek taziyelerinizi bildirebileceğiniz gibi hasta yakınlarınızı da çiçeğiniz ile geçmiş olsun diyebilirsiniz. Dargınlıkları, küslükleri bir demet çiçekle sonlandırabilirsiniz. Bazen özür dilemek zordur ama bir çiçek ile özrünüzü ifade etmek çok daha etkili ve kolaydır.

Konya Çiçek gönderiminiz için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

 

 

100.28.132.102==100.28.132.102