fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Beşiktaş, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Sevdiklerimizden çiçek almak ne kadar mutluluk verir değil mi?

Beşiktaş ve çevresinde ki tüm sevdiklerinize bizimle çiçek gönderebilirsiniz. Üstelik gönderdiğiniz çiçeği aldıkları anda görüntünüz ve sesinizle mesajınızı iletebilme farkını ciceknet.com ile yaşayabilirsiniz.

Beşiktaş çevresindeki sevdiklerinizin özel günlerinde yanlarında olamıyor iseniz ciceknet.com un taze çiçekleri ile mutluluklarını arttırabilir, hastalık ve ölüm gibi acılı günlerinde sizleri yanlarında hissetmelerini çiçeklerimizle sağlayabilirsiniz.

Beşiktaş çiçek siparişleriniz için internet sayfamızda birbirinden güzel, taze ve canlı çiçek çeşitleri bulabilirsiniz.  Özel kutu, ambalaj ve vazo içinde dilerseniz balon ve oyuncak gibi süslemelerle de ekleyerek sevginizi, saygınızı, tüm özel duygularınızı ifade edebilirsiniz.

Beşiktaş Çiçek, 7 / 24 hizmet vermekte ve çiçeğinizin teslimatını istediğiniz tarih ve saatte yapmaktadır. Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an sesli veya görüntülü videonuzda alıcıya ulaşmaktadır. Dilerseniz mesajınızı şık ve anlamlı kartlarımızla da iletebiliriz.

Beşiktaş Çiçek olarak biz sevdiklerinize sadece çiçek değil duygu ve düşüncelerinizi de iletiyoruz. Bu hassasiyet ile sadece Beşiktaş ta değil tüm İstanbul ilçe ve semtlerine hizmet veriyoruz.

Beşiktaş ve çevresinde ki sevdiklerinize rengarenk kır çiçeklerinden gül, karanfil, kasımpatı, antoryum, krizantem, gerbera ve çok özel orkideler gibi her çeşit çiçeği gönderebilirsiniz. Şık tasarımlı aranjmanları, düğün ve cenazeler için tasarlanmış çelenk çeşitlerini ciceknet.com adresinde bulabilirsiniz.

Beşiktaş Çiçek siparişlerinizi ciceknet.com adresinden kolayca yapabilirsiniz. Dilerseniz çiçek siparişinize Medya mesaj linkimizden video tuşuna tıklayarak anlık görüntülü mesajınızı ya da daha önceden hazırladığını videonuzu gönderebilirsiniz.

Beşiktaş ve çevresinde çiçek siparişleriniz için ciceknet.com adresinde uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile de siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Herkes sevdiklerine çiçek gönderebilsin, duygularını çiçekler ile paylaşabilsin diye uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Her bütçeye ve her duyguya uygun çiçekler ciceknet.com adresinde siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Beşiktaş ve çevresinde ki tüm çiçek siparişi ihtiyaçlarınız için taze ve özel çiçeklerimiz ile yanınızdayız. www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Duygularınızı çiçeklerle sevdiklerinize iletmenin ve onları çiçeklerle mutlu etmenin en özel adresi ciceknet.com hizmetinizdedir...

 

100.28.132.102==100.28.132.102