fragments/topbar

Medya Mesaj

  

 

Online çiçek siparişlerinizde sadece kart mesajı ile yetinmeyin!

  

Sevdiklerinize görüntünüzü, resminizi veya sesinizi de ileterek çiçekli hediyenizin değerini yükseltin.

  

Siz, çiçek siparişinizi verirken, "Medya Mesaj" bölümünde Video, Ses veya Resim seçeneklerinden birisini seçin, biz, kaydettiğiniz medya mesajınızı alıcıya iletelim. Hem de tam çiçeğinizi teslim aldığı anda!

  

Çiçek siparişiniz ile video Mesaj göndermek için, Medya Mesaj bölümünde Video tuşuna basın. Eğer mobil cihaz kullanıyorsanız, anında videonuzu çekebilirsiniz. Eğer, bilgisayar başında iseniz, daha önce kaydettiğiniz bir videoyu yükleyebilirsiniz. Videonunuzu çekerken telefonunuzu yan tutmayı unutmayın ve çekimleriniz 15 saniyeyi geçmesin!

  

Eğer, görüntüm gitmesin, sadece sesim gitsin diyorsanız, Sesli Mesaj size göre. Çiçek siparişiniz ile Sesli Mesaj göndermek için, Medya Mesaj bölümünde Ses tuşuna basın. Eğer mobil cihaz kullanıyorsanız, anında sesinizi kaydedebilir ve yükleyebilirsiniz. Eğer, bilgisayar başında iseniz, daha önce kaydettiğiniz bir ses dosyasını yükleyebilirsiniz.

  

Bir resim bin kelimeye bedel diyorsanız, sizin seçiminiz Resimli Mesaj. Çiçek siparişiniz ile Resimli Mesaj göndermek için, Medya Mesaj bölümünde Resim tuşuna basın. Eğer mobil cihaz kullanıyorsanız, anında fotoğrafınızı çekebilir veya istediğiniz bir resmi yükleyebilirsiniz.

 

3.229.117.191==3.229.117.191