fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, KİLİS bölgesindeki ürünler


Kilis Çiçek Siparişi

Kilis Çiçek gönderim hizmetimiz ile Kilis’ e ve Türkiye’nin dört bir yanına çiçek gönderebilirsiniz.  Yıllardır internet çiçekçiliğinde kaliteli hizmetleri ile adını duyuran Çiçeknet, her özel güne, her zevke, her bütçeye uygun çiçek tasarımları ile Kilis de de müşterilerinin hizmetindedir.

Çiçekler, özel günlerde gurbette ki sevdiklerimize gönderebileceğimiz en değerli hediyedir. Yüzyıllardır çiçeklerin insanlar arasında en etkili iletişim aracı olduğu bilinmekte.  En özel duyguları ve özlemleri çiçeklerin büyüleyici dili ile ifade etmek mümkündür. Çiçeknet olarak biz de herkes sevdiklerine çiçek göndersin diye her bütçeye uygun çiçek tasarımları yapmaktayız. Kilis Çiçek gönderim hizmetimizde bunlardan biridir.

Kilis Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinde birbirinden güzel aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri bulabilirsiniz. Eğlenceli balon tasarımlarımız ve harfli çiçek tasarımlarımız da bulunmaktadır. Ayrıca son yılların trendi terrarium çeşitlerimizde oldukça etkili bir armağan olmaktadır.

Kilis Çiçek gönderimi yapmak istediğiniz kişinin zevkine, karakterine ve yakınlık derecesine göre birçok çiçek tasarımımız bulunmaktadır. Sevgiliniz için orkide ve güllerin tüm renkleri, anneniz için lilyum, şebboy, gerbera ile hazırlanmış aranjmanlar, dostlarınız için her renk karanfil ve kır çiçekleri, düğün, nişan, cenaze törenleri için çelenkler, doğum kutlaması için balonlu çiçek tasarımları ve daha niceleri...

Kilis Çiçek siparişlerinize video kaydı ile görüntülü mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. www.ciceknet adresinde medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfa da video kaydı yaparak mesajınızı oluşturabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz çiçek alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızı da kendisine iletiyoruz. Ya da sadece sesli mesaj da gönderebilirsiniz.

Kilis Çiçek gönderimleriniz belirttiğiniz gün ve saatte alıcıya ulaştırılmaktadır. Sipariş takibini internet sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Kilis Çiçek siparişleriniz için size sunduğumuz birbirinden güzel ve taze çiçeklerimiz kadar sunumları konusunda da oldukça özenliyiz. Kaliteli ve şık vazolarımız, özel tasarım çiçek kutularımız ya da buket ambalajlarımız ile çiçeklerinizi tanzim ediyoruz. Nazar boncuğu, cipso ve yeşil yapraklar, farklı aksesuarlar ile çiçeklerinize zenginlik katıyoruz.

Kilis Çiçek hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

3.229.117.191==3.229.117.191