fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, SİVAS bölgesindeki ürünler


Sivas Çiçek Siparişi

Sivas çiçek gönderimleriniz için Çiçeknet, birbirinden şık, zarif ve taze çiçeklerini siz değerli müşterilerimiz için şık vazo ve kutulara tanzim ederek istediğiniz adrese mesajınızla birlikte ulaştırmaktadır.

Doğum günleri, yıldönümleri, yeni iş kutlamaları, yeni doğan kutlamaları, işyeri açılışları, düğün, nişan törenleri, hasta ziyaretleri ve cenaze törenleri gibi acı tatlı tüm özel günlerde yakınlarınıza sevgi ve saygı mesajlarınızı çiçek göndererek ifade edebilirsiniz. Sivas çiçek siparişleriniz ile uzakta ki sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara hoş bir sürpriz yapabilir, yanlarında olamadığınız için gönüllerini alabilirsiniz.

Sivas Çiçek, deneyimli ve yaratıcı personeli ile çiçeklerinizi zarafet ve incelikle hazırlayarak alıcıya zamanında ulaştırmaktadır. İster özel ve mutlu günler için isterseniz zor ve acı günler için, gönderim amacına uygun tasarlanmış buket, aranjman, çelenk ve saksı çiçeklerimizden yararlanabilirsiniz.

Sivas çiçek siparişlerinize video mesajınızı da ekleyebilirsiniz.  Çiçeknet’ in bu çok özel hizmeti sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlayacaktır. Bunun için çiçeğinizi seçtikten sonra video mesaj linkinden video kaydınızı yapabilir ya da önceden hazırladığınız video kaydınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızda aynı anda iletilmektedir.

Sivas Çiçek siparişi ile sevdiklerinize rengarenk çiçeklerden hazırlanmış bir aranjmanla sevginizi gönderebilirsiniz. Şık ve zarif vazolarda renkli güller, orkideler, şebboylar,  glayörler, karanfiller,  hüsnüyusuflar, cipso ve yeşil yapraklar ile tasarladığımız aranjmanlar ya da buketler tercih edebilirsiniz.

Sivas Çiçek gönderimi nedeniniz ne olursa olsun en uygun çiçeği www.ciceknet.com adresinde bulabilirsiniz. Yeni doğum kutlaması için balon tasarımlarımız, nazar boncuklu çiçek sepetlerimiz, oyuncaklı aranjmanlarımız siz değerli müşterilerimiz için büyük bir itina ile hazırlanmaktadır..

Sevdiklerinizin mutlu günlerinde yanlarında bulunamıyorsanız üzülmeyin. Bir çiçek göndererek gönüllerini alabilir, yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Çiçeklerin masumiyeti, güzelliği ve zarafeti ile sevdiklerimize seslenmek ve duygularımızı ifade etmek hoş ve gönül alıcı bir davranıştır. Sivas Çiçek siparişleriniz ile siz de sevdiklerinizin gönlünü alabilir, sizin için özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Sivas çiçek gönderim hizmetimizden yararlanarak siz de sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

100.28.132.102==100.28.132.102