fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, ÇORUM bölgesindeki ürünler


Çorum Çiçek Siparişi

Uzaktaki dostlarımıza, sevdiklerimize özel günlerde çiçek göndermek zarif ve ince bir davranıştır. Duygu ve düşünceleri şık bir çiçek demeti ile sunarak hem karşımızda ki kişiye özel olduğunu hissettirebiliriz hem de kalbini kazanırız.

Ciceknet aracılığı ile Türkiye’ nin her noktasında ki yakınlarınıza taze ve mis kokulu çiçekler gönderebilirsiniz. Çorum Çiçek gönderme hizmetimizde bunlardan biridir.

Çorum Çiçek gönderme hizmetimiz için her duyguya, her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çiçekler aracılığı ile kimi zaman sevgimizi kimi zaman sitemimizi kimi zaman özrümüzü anlatmak isteriz. Ya da uzakta ki hasta yakınımıza kendini iyi hissettirecek bir çiçek göndererek geçmiş olsun demek isteriz.  Böyle durumlarda Çorum Çiçek en güzel aranjmanlar ile buketler ile özel tasarım kutu ve vazolar içinde dilediğiniz çiçekleri sizin için hazırlamaktadır.

Sadece güzel günlerde kutlamalar için değil katılamayacağınız cenazelere, hasta yakınlarınıza da çiçek, çelenk göndererek acılarını paylaşabilirsiniz.  Çorum Çiçek gönderim hizmetlerimiz ile düğün, nişan ve açılış törenlerine özel hazırlanmış çelenkler hazırlayarak siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Bazen hiçbir neden yokken sadece içinizden geldiği için uzakta ki yakınlarınıza çiçek göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Çorum Çiçek olarak canlı saksı çiçekleri, kucak dolusu kır çiçekleri, frezyalar, lilyumlar, karanfiller, güller, orkideler, şebboylar ve özel tasarımlı terrarium çeşitlerimiz ile birçok seçenek sunmaktayız.

Çorum Çiçek siparişinize dilerseniz videonuzu da ekleyebilirsiniz. Bu çok özel hizmetimiz için www.ciceknet.com adresimizden medya mesajları linkimize tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz açılan sayfadan video butonunu tıklayarak görüntülü mesajınızı bırakabilir ya da daha önce hazırladığınız mesajınızı yükleyebilirsiniz. Göndermek için seçtiğiniz çiçek alıcıya ulaştığı an videonuz da alıcıya tarafımızdan iletilmektedir.

Çorum Çiçek siparişleriniz için sitemizden dilediğiniz çiçekleri seçebilirsiniz. Çiçek yanı sıra balon, oyuncak ve nazar boncuğu ile zenginleştirilmiş tasarımlarımızı özellikle yeni doğum yapmış yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve Çorum Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Özel günlerde ilk yaptığımız sevdiklerimize çiçek göndermektir. Çiçeknet sevgililer gününe özel olarak özenle hazırlanmış olan çiçekleri aynı gün teslimat ile gönderim yapabilirsiniz. Sevgililer günü çiçekleri sayfasından istediğiniz çiçeği seçebilirsiniz. Tüm sevgililer günü çiçek siparişlerinizde %50’ye varan indirimler sizleri beklemektedir.

100.28.132.102==100.28.132.102