• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, ANKARA bölgesindeki ürünler


Ankara Çiçek Sipariş Verme – Online Çiçekçi

Ankara çiçek siparişi vermek için doğru adrestesiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için gerekli olan çiçek siparişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz. Çiçeknet ile oluşturmuş olduğunuz çiçekleri seçmiş olduğunuz tarihte teslimatını yapmaktayız. Sevdiklerinizi mutlu etmenin en kısa yolu güzel bir çiçek göndermektir. Çiçeknet’de Ankara İline çiçek göndermek için Ana Sayfa da yer alan formdan Ankara ilini seçerek Ankara da bulan ilçelere kolay bir şekilde siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Sevdikleriniz için hızlı ve pratik çiçek göndermek için en güzel çiçekleri göndermek istemez misiniz. Ankara için özenle hazırlanmış olan çiçekler sevginizi anlatmak için yeterli olacaktır. Yüzler ce çiçeklerin arasında birbirinden güzel çiçekler için hangisini göndereceğiniz için kararsız kalacaksınız. Ankara çiçekçi hizmetleri ile en güzel çiçekler sevdiklerinize ulaşmak için hazır beklemektedir ve Türkiye’nin ilk medya mesaj uygulaması olan yazılımımızı kullanmayı unutmayınız.

Ankara Çiçek Medya Mesaj Uygulaması

Sevdiklerinize çiçek gönderiyor iken yanında duygularınızı da gönderseniz ne güzel olur değil mi? Çiçeknet sizler için geliştirmiş olduğu uygulama video, ses, resim dosyalarınızı çiçek ile birlikte gönderebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir alan var ise de kartın üzerine yazılacak olan uygulamadan söz etmiyoruz. Sizler çiçeğinizi seçtiğiniz de teslimat tarih ve saatini seçtikten sonra medya mesajı ekleyebilirsiniz. Daha önceden hazırlamış olduğunuz  resim, video, ses dosyaları hızlı bir şekilde seçebilirsiniz. Peki telefonunuzda daha önceden hazırladığınız medya mesajı yok ise ne yapmanız gerekmektedir. Resim için telefonunuzda istediğiniz gibi anında resminizi çekebilirsiniz. Video için telefonunuzu yan tutun ve 20 saniyelik bir video çekin. Ses kaydı için ise ses uygulamasına basınız ve sesinizi gönderiniz. Çiçeğinizin teslim edildiğinde medya mesajı da sevdiklerinize sms olarak teslim edilecektir.

Ankara Çiçek Göndermek

Ankara çiçek göndermek oldukça basittir siz sadece Ankara da hangi bölgesine çiçek göndermek istediğinizi arama formuna yazınız. Ankara Tal çiçek, Çankaya çiçekçi, Mamak çiçekçi, Gölbaşı, Yeni Mahalle bölgelerine hızlı ve güvenli bir şekilde teslimatlarını yapmaktayız.

Çiçeknet üzerinden verecek olduğunuz çiçekleri kategorilere göre ayrılmış durumdadır. Doğum günü çiçekleri, Düğün – Tören – Açılış, Seni Seviyorum, Beni Affet çiçekleri olarak kategorilere ayrılarak dileğinizi çiçekleri gönderimlerini yapabilirsiniz.

Ankara çiçekçi olarak en uygun fiyatlara gönderime sağlayabilirsiniz.

Çiçeknet online mağaza üzerinden birden fazla çiçek türü barındırmaktadır. Güller kategorisinde yer alan birbirinden güzel şekilde hazırlanmış gülleri sevdiklerinize online olarak gönderme yapabilirsiniz. Kutuda hazırlanmış gülleri sipariş vermeyi unutmayınız.