fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi Rize, RİZE bölgesindeki ürünler


Rize Çiçek Siparişi

Sevdiklerimizden çiçek almak kadar onlara çiçek göndermek de mutluluk verir. Mutluluğu paylaşmanın ve sevgiyi ifade etmenin en güzel aracıdır çiçekler.  Bu yüzden Çiçeknet olarak herkes sevdiğine çiçek gönderebilsin diye birbirinden güzel ve taze çiçeklerimizi uygun fiyatlar ile hizmetinize sunuyoruz.

Türkiye’ nin bir numaralı internet çiçekçisi olarak istediğiniz her yere çiçeklerinizi ulaştırıyoruz. Rize Çiçek gönderim hizmetimiz de Rize ve çevresinde ki müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizdendir.

Rize Çiçek gönderiminiz de sipariş vermek istediğiniz çiçeğe yazılı, sesli, görüntülü mesajlarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Özel tasarlanmış kartlarımız ile yazılı mesajınızı gönderebileceğiniz gibi medya mesajları linkinden video kaydı yaparak mesajınızı görüntülü ve sesli olarak kaydedebilirsiniz. Dilerseniz önceden hazırladığınız videonuzu da aynı şekilde yükleyebilirsiniz. Rize Çiçek gönderiminizle aynı anda görüntülü mesajınız da alıcıya ulaştırıyoruz.

Rize Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde birbirinden güzel çiçek buketleri, aranjmanları, çelenkler, balon tasarımları, saksı çiçekleri, solmayan güller ve terarium tasarımlarını seçebilirsiniz. Oyuncak, boncuk, balonlar, yeşil yaprak ve cipsolar ile şık vazo ve kutulara hazırladığımız aranjman tasarımlarımız içinden gönderim amacınıza ve göndereceğiniz kişinin yakınlığına göre seçim yapabilirsiniz.  

Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş veya doğum kutlaması, düğün, nişan törenleri için kutlama, hastalık ve cenaze töreni için taziye ve geçmiş olsun dileklerinizi iletebileceğiniz oldukça zengin çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır. Ayrıca balon tasarımlarımızı da doğum günü partileri ve baby shower için tercih edebilirsiniz.

Rize Çiçek gönderimlerinizde çiçeklerin etkileyici dili ile aşkı, tutkuyu, özlemi, mutluluğu, sitemi, özrü ifade edebilirsiniz. Bazen çiçekler konuşmaktan daha etkilidir.

Çiçeknet olarak Türkiye’ nin en kaliteli ve güvenilir internet çiçeksi olmayı deneyimli ve yaratıcı ekibimize borçluyuz.  Çiçeklerimizin kalitesi ve güzelliği, deneyimli personelimizin tasarım becerileri ile bir araya gelmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Siz de çiçeklerimizi sevdiklerinize göndererek onların gönlünü kazanabilir, sizin için değerli olduklarını hissettirebilirsiniz.

Rize Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

100.28.132.102==100.28.132.102