fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi , BURSA bölgesindeki ürünler


Bursa Çiçek Siparişi

Bursa’ da ki yakınlarınıza ya da Bursa’ dan Türkiye’ nin her bir ucunda ki yakınlarınıza, sevdiklerinize Çiçeknet’ in Bursa Çiçek gönderim hizmetinden faydalanarak çiçek gönderebilirlisin. Zevkinize, gönderim amacınıza ve bütçenize uygun birbirinden taze ve güzel çiçeklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bursa Çiçek gönderimleriniz için www.ciceknet.com adresinde birbirinden farklı şık çiçek tasarımları bulunmaktadır. Kır çiçeklerinden güllere, lilyum çeşitlerinden şebboylara, meander sarmaşık orkidelerden bougettelere, karanfillerden gerberalara kadar çiçeklerimizle hizmetinizdeyiz. Yeşil yaprak ve cipsolar ile zenginleştirerek dilerseniz şık aksesuarlar ekleyerek şık aranjmanlar hazırlıyoruz. Ayrıca özel tasarım siparişleri de verebilirsiniz.

Bursa Çiçek gönderimleriniz için saksı çiçek türlerini de tercih edebilirsiniz. Saksıda antoryum, Dracena Massengena, Benjamin, yuka ve bonsai çeşitlerimiz de kalıcı olması nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Son yıllarda popüler dekorasyon objeleri olan terarium çeşitlerimizi de Bursa Çiçek gönderimlerinizde tercih edebilirsiniz. Sukulent ve çeşitli aksesuarlarla hazırladığımız şık tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Bursa Çiçek gönderimlerinizde çiçekle birlikte yazılı mesaj gönderebileceğiniz gibi görüntülü mesaj göndermenizde Çiçeknet ile artık mümkün. Bunun için yapmanız gereken, Bursa Çiçek seçiminizi yaptıktan sonra Medya Mesaj linkinden video kaydınızı oluşturmaktır. Dilerseniz daha önceden hazırladığınız sesli ya da görüntülü kaydınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Alıcıya çiçeğiniz ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaştırılmaktadır. Çiçeknet olarak bu ayrıcalıklı hizmeti sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Çiçekler güzelliğin simgesidir. Canlılıkları, renklilikleri, kokuları insanlara huzur ve coşku hissettirir. Birbirine uyumlu çiçekleri bir araya getirmek ise kültürel birikim ve sanatsal beceri gerektirir. Bizde bu özellikleri içinde barındıran kişileri bir araya getirdik ve profesyonel çiçekçilik hizmeti veriyoruz.

Çiçekler, doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi güzel günlerde armağan edilebileceği gibi hastalık ve ölüm gibi zor ve acılı günlerde de sevdiklerimize gönderdiğimiz armağanlardır. Geçmiş olsun çiçeklerimiz ve cenaze törenleri için hazırladığımız çelenklerimizle de Bursa Çiçek gönderim hizmeti vermekteyiz.

Sevdiklerinize farklı bir şekilde hediyeler göndermek mi istiyorsunuz o zaman yapmanız gereken işlemlerden biride balon kategorisinde yer alan Balon Gönder sayfasını ziyaret etmektir. Birbirinden farklı bir şekilde hazırlanmış balonlar ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Bursa Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Tüm özel günlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

100.28.132.102==100.28.132.102