fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, OSMANİYE bölgesindeki ürünler


Osmaniye Çiçek Siparişi

Duygularımızı zarif bir şekilde ifade etmenin en etkili yollardan biride sevdiklerimize ve değer verdiklerimize çiçek göndermektir. Çiçeknet olarak yıllardır Türkiye’ nin tüm şehir ve ilçelerine çiçek gönderim hizmeti veriyoruz. Osmaniye Çiçek siparişlerinizi de birbirinden güzel, kaliteli ve her bütçeye uygun çiçeklerimiz ile karşılıyoruz.

Osmaniye Çiçek siparişiniz için göndereceğiniz kişinin zevki, size yakınlık derecesi ve gönderim amacınız bir bütün olarak değerlendirilmelidir. www.ciceknet.com adresinde çiçek çeşitlerimizi inceleyerek hem duygularınıza hem de bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Duygularımızı çiçeklerin büyülü dünyasından yararlanarak sevdiklerimize aktarmaktayız. Aşkımızı, hüznümüzü, sitemimizi, sevgimizi ve daha birçok duygumuzu çiçekler aracılığı ile ifade edebiliriz.

Osmaniye Çiçek olarak siz değerli müşterilerimize kutlamalar, özel günler, düğün, nişan, hastalık ve cenaze gibi acı tatlı her güne özel çiçekler hazırlamaktayız. Hüznü ve kederi paylaşmak, sevinci ve mutluluğu kutlamak için farklı tasarımlarda farklı çiçek çeşitleri ile aranjmanlar, buketler, çelenkler hazırlıyor, uzakta ki sevdiklerinize gönderiyoruz.

Osmaniye Çiçek, özel medya mesajı hizmeti ile göndermek istediğiniz çiçeğe video mesajınızı da eklemekte ve çiçek alıcıya ulaştığı an sizin video görüntünüzü de ulaştırmaktadır. Bu çok özel hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde medya mesajları linkine tıklayarak video kaydınızı yapabilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız görüntülü ve sesli mesajınızı yükleyebilirsiniz. Ya da sadece resim göndermek istiyorsanız resim butonuna tıklayarak seçtiğiniz resmi sisteme kaydedebilirsiniz.

Osmaniye Çiçek, birbirinden güzel çiçekleri yanı sıra şık tasarımlı balonları ile de sevdiklerinize hoş sürprizler yapmanızı sağlamaktadır. Aşkınızı kalpli balonlarla ifade edebilir, doğum kutlaması için mavi veya pembe balon tasarımlarımızı seçebilirsiniz. Özellikle doğum günü kutlamaları için birbirinden hoş balon tasarımlarımız uzakta ki sevdikleriniz için unutulmaz bir sürpriz olacaktır.

Bazen hiçbir neden yokken sevdiklerimize çiçek göndermek isteriz. Bu gibi durumlarda Osmaniye Çiçek olarak krizantem, statis, lisyantus, papatya, gerbera, krizantem ve mevsimin taze kır çiçekleri ile hazırlanmış farklı aranjmanlar hazırlamaktayız.

Osmaniye Çiçek gönderimleriniz için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

100.28.132.102==100.28.132.102