fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi Ordu, ORDU bölgesindeki ürünler


Ordu Çiçek Siparişi

Çiçekler, dünya var olduğundan beri insanlar arasında ki iletişimde rolü büyüktür. Sevginin, ilginin, beğeninin, özlemin ifade edilmesinin en zarif ve etkili yöntemi karşındakine çiçek vermektir. Çiçek almak, çiçek vermek insanlar arasındaki duygusal bağı güçlendirmekte ve iletişimi sağlamaktadır. Çiçeknet olarak bizde yıllardır çiçekçilik mesleğinde şık çiçek tasarımları ve sunumları ile müşterilerimiz arasında duygusal bağ oluşmasına katkıda bulunuyoruz. Ordu Çiçek gönderim hizmetimizde tüm Türkiye’ de ki çiçek gönderim ağımızdan biridir.

Ordu Çiçek gönderim hizmetimizi hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çiçeklerimiz ile vermekteyiz. Gönderim amacınıza ve çiçek göndereceğiniz kişinin yakınlık derecesine uygun çiçek tasarımları hazırlayarak, sesli, görüntülü ya da yazılı mesajlarınızı da ekleyerek sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgiler günü, anneler günü, babalar günü, yeni doğum kutlaması gibi özel günlerde Ordu Çiçek ihtiyacınız için www.ciceknet.com adresimizde ki aranjman ve buketlerimizi tercih edebileceğiniz gibi nişan, düğün, iş yeri açılışı ya da cenaze töreni için de gönderim amacınıza uygun çelenklerimizi sipariş verebilirsiniz.

Ordu Çiçek siparişinizde kalıcı bir hediye göndermek istiyorsanız canlı saksı çiçeklerimizi, terrarium ve solmayan güllerimizi tercih edebilirsiniz. Doğum tebriği ve yeni doğum kutlaması için birbirinden sevimli balon tasarımlarımızı da tercih edebilirsiniz.

Ordu Çiçek gönderim hizmetimizden 7/24 faydalanabilir, sevdiklerinize Çiçeknet’in taze ve şık çiçekleri ile seslenebilirsiniz. Özel günlerinde yanında olamadığınız yakınlarınızın gönlünü Çiçeknet’ in şık ve zarif çiçek tasarımları ile alabilirsiniz.

Ordu Çiçek gönderimleriniz için buket, aranjmanlarımızı porselen veya cam şık vazolarımızda ya da özel tasarım çiçek kutularımıza hazırlıyoruz. Cipsolar, yeşil yapraklar dekoratif aksesuarlar ve boncuklar ile gönderim amacına göre tanzim ediyoruz.  Orkide, gül, lilyum, gerbera, krizantem, Alman papatyası, karanfil, şebboy, glayör ve her cins çiçeklerden hazırladığımız zarif çiçek tasarımlarımız ile Ordu Çiçek gönderim hizmeti veriyoruz.

Ordu Çiçek gönderimleriniz için www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve uygun fiyatlı çiçek çeşitlerimiz ile siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

3.229.117.191==3.229.117.191