fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi Trabzon, TRABZON bölgesindeki ürünler


Trabzon Çiçek Siparişi Verin

Trabzon Çiçek hizmetimiz ile sevdiklerinize birbirinden güzel çiçekler göndererek duygularınızı aktarabilir, sizin için ne kadar özel ve önemli olduklarını hissettirebilirsiniz. Tüm özel günlerinizde, kutlama ve tebrik mesajlarınızla birlikte Trabzon Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Trabzon Çiçek siparişiniz, çiçek göndereceğiniz kişinin zevki, size yakınlık derecesi ve gönderim amacınıza uygun bir şekilde değerlendirilerek hazırlanır ve güzel bir sunumla takdim edilir. Trabzon Çiçek siparişiniz ile birlikte dilerseniz video mesajınızı da çiçeğiniz ile gönderebilirsiniz. Video mesajınız çiçeğinizle aynı anda alıcıya ulaştırılmaktadır. Bu çok özel hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde medya mesajları linkine tıklayarak video kaydınızı yapabilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız görüntülü ve sesli mesajınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Yazılı mesaj göndermeniz için de ayrıca çok şık tasarımlı mesaj kartlarımız bulunmaktadır.

Trabzon Çiçek siparişinizi kutlamalar, özel günler, düğün, nişan, hastalık ve cenaze gibi acı tatlı her güne özel olarak farklı tasarımlarla hazırlamaktayız. Hüznü ve kederi paylaşmak, sevinci ve mutluluğu kutlamak, dünyaya yeni gelen bir bebeğin sevincini paylaşmak, aşkınızı sevdiğinize anlatmak, kırdığınız kalbi yeniden kazanmak için farklı tasarımlarda farklı çiçek çeşitleri ile aranjmanlar, buketler, çelenkler, solmayan güller,  terarrium ve saksı çiçekleri hazırlıyor, uzakta ki sevdiklerinize güzel bir sunumla ulaştırıyoruz.

Trabzon Çiçek siparişleriniz için birbirinden güzel çiçeklerimiz yanı sıra balonlar tasarımlarımızı da tercih edebilirsiniz. Kırmızı kalpli balonlarımız ile evlilik teklifi yapabilir, aşkınızı haykırabilirsiniz. Yeni doğum kutlamaları ve doğum günü partileri içinde balon tasarımlarımız oldukça fazla tercih edilmektedir.  Çocuklarınız için vereceğiniz doğum günü partilerinde balon tasarımlarımız partiye renk katacaktır.

Trabzon Çiçek siparişleriniz için krizantem, statis, listanyus, papatya, gerbera, orkide, gül, lilyum ve rengarenk  kır çiçekleri ile hazırlanmış farklı aranjmanlar seçebileceğiniz gibi ahşap kutu, doğal kütük ve cam fanuslarda hazırladığımız dekoratif terrarium tasarımlarımızla da sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Canlı saksı çiçeklerimizle ve çelenklerimizle işyeri açılışlarına gönderim yapabilirsiniz.

Trabzon Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanarak siz de sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

 

3.229.117.191==3.229.117.191