fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, YOZGAT bölgesindeki ürünler


Yozgat Çiçek Siparişi Verin

Uzaktaki dostlarımıza, sevdiklerimize özel günlerde çiçek göndermek zarif ve ince bir davranıştır. Duyguları ve düşünceleri ifade etmenin en güzel yollarından biridir sevdiklerimize çiçek sunmak.

Ciceknet aracılığı ile Türkiye’ nin her noktasında ki yakınlarınıza taze ve mis kokulu çiçekler gönderebilirsiniz. Yozgat çiçek gönderme hizmetimizde bunlardan biridir.

Yozgat çiçek gönderme hizmetimiz için her duyguya, her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek seçeneklerimiz bulunmaktadır. Çiçekler aracılığı ile kimi zaman sevgimizi kimi zaman sitemimizi kimi zaman özrümüzü anlatmak isteriz. Ya da uzakta ki hasta yakınımıza kendini iyi hissettirecek bir çiçek göndererek geçmiş olsun demek isteriz.  Böyle durumlarda Yozgat çiçek en güzel aranjmanlar ile buketler ile özel tasarım kutu ve vazolar içinde dilediğiniz çiçekleri sizin için hazırlamaktadır.

Ayrıca Yozgat çiçek aracılığı ile katılamayacağınız cenazelere, düğün, nişan ve açılış törenlerine özel hazırlanmış çelenkler ile taziye ve kutlama mesajlarınızı gönderebilirsiniz.

Bazen hiçbir neden yokken sadece içinizden geldiği için uzakta ki yakınlarınıza çiçek göndermek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Yozgat çiçek hizmetimiz ileşık saksı çiçekleri, kucak dolusu kır çiçekleri, frezyalar, lilyumlar, karanfiller gibi birçok seçenek sunmaktayız.

Yozgat çiçek dilerseniz çiçeklerinize videonuzu da ekleyerek gönderim yapmaktadır. Bu çok özel hizmetimiz için www.ciceknet.com adresimizden medya mesajları linkimize tıklamanız yeterlidir. Dilerseniz açılan sayfadan video butonunu tıklayarak görüntülü mesajınızı bırakabilir ya da daha önce hazırladığınız mesajınızı yükleyebilirsiniz. Göndermek için seçtiğiniz çiçek alıcıya ulaştığı an videonuzda alıcıya ulaşacaktır.

Yozgat çiçek siparişleriniz için sitemizden dilediğiniz çiçekleri seçebilirsiniz. Çiçek yanı sıra balon, oyuncak ve nazar boncuğu ile zenginleştirilmiş tasarımlarımızı özellikle yeni doğum yapmış yakınlarınıza gönderebilirsiniz.

7 / 24 Yozgat çiçek siparişi verebilirsiniz. Çiçeğini belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya ulaştırılmaktadır. Videolu mesajınız ya da özel kartlarımızla yazılı mesajınız da çiçeğiniz ile birlikte alıcıya ulaşmaktadır.

Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve Yozgat çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Sevdiklerinize çiçeklerin dili ile seslenmek ve yanlarında olduğunuzu hissettirmek için Yozgat çiçek yanınızdadır.

 

 

100.28.132.102==100.28.132.102