fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, BATMAN bölgesindeki ürünler


Batman Çiçek Siparişi Verin

Çiçek almak kadar çiçek göndermenin de ne kadar mutluluk verici olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Çiçeknet olarak herkes sevdiğine çiçek gönderebilsin diye birbirinden güzel ve taze çiçeklerimizi uygun fiyatlar ile hizmetinize sunuyoruz.

Türkiye genelinde her bölgeye, her şehre, her ilçeye ve semte çiçek gönderimi yapmaktayız. Batman Çiçek gönderim hizmetimizle de Batmanlılara ve sevdikleri Batman’ da olanlara hesaplı ve kaliteli çiçek gönderme olanağı sunuyoruz.

Batman Çiçek gönderiminiz de sipariş vermek istediğiniz çiçeğe yazılı, sesli, görüntülü mesajlarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilir, gönüllerini alabilirsiniz. Özel tasarlanmış kartlarımız ile yazılı mesajınızı gönderebileceğiniz gibi videolu mesaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle sipariş vereceğiniz çiçeği www.ciceknet.com adresinde seçiyor ve medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfadan video butonuna tıklayarak mesajınızı kaydediyorsunuz. Dilerseniz önceden hazırladığınız videonuzu da aynı şekilde yükleyebilirsiniz. Batman Çiçek gönderiminizle aynı anda video mesajınız da alıcıya ulaştırıyoruz.

Batman Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde birbirinden güzel çiçek buketleri, aranjmanları, çelenkler, balon tasarımları, saksı çiçekleri ve terarium tasarımlarını seçebilirsiniz. Oyuncak, boncuk, balonlar ile çiçeklerinizi zenginleştirebilir, şık vazo ve kutu tasarımlarımızla hazırladığımız sade ve şık çiçeklerimizi tercih edebilirsiniz.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş veya doğum kutlaması, düğün, nişan törenleri için kutlama, hastalık ve cenaze töreni için taziye ve geçmiş olsun dileklerinizi iletebileceğiniz oldukça zengin çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır.

Batman Çiçek gönderimlerinizde çiçeklerin etkileyici dilini kullanarak sevdiklerinize içinizden gelen duyguları aktarabilirsiniz. Aşkı, tutkuyu, özlemi, sitemi, özrü ve hatta üzüntüyü bile çiçeklerin dili ve dokusu ile anlatmak mümkündür.

Çiçekçilik sektöründe yıllardır kazanmış olduğumuz deneyimler ile bilgi birikimimizi bir araya getirerek Türkiye’ nin en güçlü ve tercih edilen Çiçek Firması olmayı başardık. Çiçeklerimizin tazeliğine, personelimizin sunum ve tasarım becerilerine, kullandığımız aksesuarların kalitesine dayanarak işimizi en iyi şekilde yaptığımız konusunda iddialıyız.

Batman Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

 

 

100.28.132.102==100.28.132.102