fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, EDİRNE bölgesindeki ürünler


Edirne Çiçek Siparişi

Sevdiklerinize onları ne kadar sevdiğinizi ve önemsediğinizi hissettirmenin en etkili yolu çiçek göndermektir. Sadece mutlu anlarda değil acılı ve sıkıntılı zamanlarda da çiçekler acının paylaşımı açısından oldukça etkilidir. Bu yüzden Çiçeknet olarak Türkiye’ nin dört bir yanına çiçek gönderimi yapıyor, sevdiklerinizle aranızda sevgi bağı kurmaya araç oluyoruz.

Edirne Çiçek gönderim hizmetlerimizle de Edirne’ de ki yakınlarınıza çiçek gönderiminizi sağlamaktayız. Doğum günü, evlilik yıldönümü, doğum kutlaması, sevgililer günü, anneler ve babalar günü gibi özel günlerde ya da içinizden geldiği herhangi bir an da sevginizi taze ve mis kokulu çiçeklerimizle anlatabilirsiniz.

Aynı şekilde Edirne Çiçek aracılığı ile geçmiş olsun dileklerinizi, özrünüzü, taziyelerinizi gönderebilir, çiçeklerin narin dili ile kendinizi sevdiklerinizin yanında hissettirebilirsiniz.

Edirne Çiçek siparişinize birbirinden güzel çiçeklerin yanı sıra video görüntünüzü de Çiçeknet aracılığı ile ekleyebilirsiniz. Alıcı gönderdiğiniz çiçeği aldığı an kendisine video mesajınızda iletilmekte ve sizin görüntünüz ve sesiniz eşliğinde çiçekleriniz teslim edilmektedir.

Çiçekler hayatımızın her anında bizlere mutluluk ve umut vermektedir. Bazen yakınlarımıza duygularımızı anlatmakta zorluk çekeriz. Bu gibi durumlarda çiçeklerin dili ile duygularımızı anlatmak hem daha kolay hem de daha etkilidir. Çiçeklerin zarafetine ve güzelliğine yüklediğimiz duygularımız ile kendimizi çok daha iyi ifade edebiliriz. Edirne Çiçek olarak herkes sevdiğine çiçek gönderebilsin diye siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı şık tasarımlı her çeşit çiçek seçeneği sunmaktayız.

Edirne Çiçek gönderim hizmetimiz ile birbirinden güzel kır çiçeklerinden orkidelere, güllerden, menekşelere, lilyumlardan, şebboylara, aklınıza gelebilecek her cins çiçeği özel kutularda, vazolarda, boncuk, balon, oyuncak gibi süslemeler ile dilediğiniz şekilde tasarlamakta ve belirttiğiniz tarih ve saatte alıcıya teslim ediyoruz.  

Şık tasarımlı aranjmanlar, çelenkler, saksı çiçekleri ve terarrium tasarımlarımız ile Edirne Çiçek siparişinizi kaliteli ve uygun fiyatlı seçenekler ile sevdiklerinize göndermenizi sağlıyoruz.

Edirne Çiçek aracılığı ile sevdiklerinize en güzel çiçekleri göndermek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlarımız ve ödeme seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimize birbirinden güzel çiçeklerle hizmet veriyoruz.

Hızlı ve güvenli bir şekilde çiçek siparişi göndermek ve almak istiyorsanız hemen çiçeknet.com adresini ziyaret ediniz. Çiçek Siparişi Türkiye’nin dört bir yanına taze, canlı çiçekleri gönderme yapabilirsiniz. Çiçek Siparişlerinizde %50’ye varan indirimler sizleri beklemektedir.

100.28.132.102==100.28.132.102