fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, BARTIN bölgesindeki ürünler


Bartın Çiçek Siparişi Verin

Türkiye’ nin dört bir yanına çiçek gönderimi yapan Çiçeknet’ in, taze ve birbirinden güzel çiçekleri ile Bartın’ da ki sevdiklerinize, yakınlarınıza özel günlerinde sürprizler yapabilir, kendinizi yanlarında hissettirebilirsiniz. Bartın’ dan Türkiye’nin dört bir yanında ki sevdiklerinize, dostlarınıza özel günlerinde  ve içinizden geldiği her an kaliteli ve hesaplı çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Bartın çiçek gönderimleriniz için size birbirinden özel ve anlamlı seçenekler sunuyoruz. Doğum günü, evlilik yıldönümü, sevgililer günü, anneler ve babalar günü gibi özel günler de ya da içinizden geldiği anda öylesine, şık ve taze aranjmanlar, buketler gönderebileceğiniz gibi; düğün, cenaze, açılış törenleri için tasarlanmış çelenkler, doğum kutlamaları için oyuncaklı veya balonlu özel çiçek tasarımları tercih edebilirsiniz.

Çiçekler duyguların tercümanıdır. Kırmızı bir tek gülle sevdiğinize aşkınızı ifade edebileceğiniz gibi beyaz bir frezya ile hasta bir yakınınıza geçmiş olsun dileklerinizi iletebilirsiniz. Özür dilemenin de en iyi yolu çiçek göndermektir. Örneğin dostluğun ifadesi olan beyaz bir glayör ile kırılmış bir gönlü alabilirsiniz. Çiçekler, insanlar arasında kurulacak en etkili ifade aracıdır, sevgi köprüsüdür. Bartın çiçek gönderim hizmetlerimiz ile uzakta ki sevdiklerinizle aranızda sevgi köprüsü olmaktan mutluluk duyarız.

Bartın çiçek siparişinizi verirken video ve ses kaydı yaparak mesajınızı görüntünüzle birlikte gönderebilirsiniz. Bu çok özel hizmetimiz ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, kendilerini özel hissettirebilirsiniz. www.ciceknet.com adresinde medya mesajları linkinden video kaydınızı yaparak bu özel hizmetimizden kolayca yararlanmanız mümkündür.

Bartın çiçek gönderimlerinde, özel tasarım kutularımız, şık vazolarımız ile çiçeklerin güzelliğine incelik ve zarafet katıyoruz. Birbirinden güzel ve renkli aranjmanlar, buketler hazırlıyor, dilediğiniz şekilde yazılı, görüntülü, sesli mesajlarınızı da ekleyerek dilediğiniz tarih ve saatte sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

7 / 24 kesintisiz Bartın çiçek siparişi verebilir, sipariş takibini www.ciceknet.com adresinden yapabilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve saatte çiçeğiniz mesajınız ile birlikte alıcıya ulaştırılmaktadır.

Bartın çiçek siparişleriniz için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Sevginin en güzel ifade biçimlerinden biri de çiçeklerdir...

 

 

35.168.110.128==35.168.110.128