fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şehir Merkezi, BİNGÖL bölgesindeki ürünler


Bingöl Çiçek Siparişi Ver

Bingöl çiçek gönderimleriniz için Çiçeknet, birbirinden şık, zarif ve taze çiçeklerini uygun fiyatlar ve özel tasarımlar ile hizmetinize sunmaktadır.

Doğum günleri, yıldönümleri, yeni iş kutlamaları, yeni doğan kutlamaları, işyeri açılışları, düğün, nişan törenleri, hasta ziyaretleri ve cenaze törenleri gibi özel günlerde yakınlarınıza sevgi ve tebrik mesajlarınızı çiçek göndererek ifade edebilirsiniz. Çiçeğin mutlu edemeyeceği hiç kimse yoktur. Gönülleri kazanmanın en etkili yoludur çiçekler. Bingöl çiçek siparişleriniz ile uzakta ki sevdiklerinizi mutlu edebilir, onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

Bingöl çiçek siparişlerinize video mesajınızı da ekleyebilirsiniz.  Çiçeknet’ in bu çok özel hizmeti sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlayacaktır. Bunun için çiçeğinizi seçtikten sonra video mesaj linkinden video kaydınızı yapabilir ya da önceden hazırladığınız video kaydınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızda aynı anda iletilmektedir.

Bingöl çiçek siparişinde bulunmak için birbirinden şık çiçek tasarımlarımızı www.ciceknet.com adresinde bulabilirsiniz. Seçeceğiniz çiçeğiniz büyük bir özenle hazırlanmakta ve alıcıya istediğiniz gün ve saatte sunulmaktadır. Çiçek sunumu ve tasarımı konusunda oldukça bilgi ve beceriye sahip bir ekiple çalışmaktayız. Çiçeknet olarak yaratıcılığımıza ve sanatsal becerimize güveniyor, en şık tasarımlarla Bingöl çiçek gönderim hizmeti veriyoruz.

Çiçekler, dünya var olduğundan beri güzellikleri ve canlılıkları ile aşkın, sevginin, tutkunun, romantizmin ifadesi olmuşlardır. Böylesine güzel duygular ancak çiçeklerin güzelliği ile anlatılabilir. Bu yüzden insanoğlu geçmişten günümüze sevgisini çiçeklerle ifade etmiştir. Çiçeklerin dili ve kokusu ile sevdiğini büyülemiştir. Siz de Bingöl çiçek gönderimleriniz ile uzakta ki sevdiklerinize ve dostlarınıza sevginizi hissettirebilirsiniz.

Bingöl çiçek gönderimleriniz için güllerden krizantemlere, orkidelerden lilyumlara, gerberalardan karanfillere, kır çiçeklerinden terrairum tasarımlarına, saksı çiçeklerinden çelenklere kadar zengin çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Şık vazo ve kutularda aranjman tasarımlarımızı dilediğiniz boncuk, kurdele, balon gibi aksesuarlar ile zenginleştiriyoruz. Her bütçeye uygun çiçek tasarımlarımız, buket ve aranjmanlarımız bulunmaktadır.

Bingöl çiçek gönderim hizmetimizden yararlanarak siz de sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Çiçekler arasında yer alan kutuda çiçek siparişlerinizde %40’a varan indirimlerden yararlanma yapabilirsiniz. Kutuda çiçek sipariş verebilmeniz için hemen ilgili kategorileri ziyaret ederek satın alma işlemlerini yapabilirsiniz. Kutuda çiçek siparişlerinizi aynı gün teslim etmekteyiz.

 

100.28.132.102==100.28.132.102