• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Başakşehir, İSTANBUL, AVRUPA bölgesindeki ürünler


Başakşehir Çiçekçi

İnternet çiçekçiniz Çiçeknet, tüm Türkiye’ de olduğu gibi İstanbul’ un tüm ilçelerine de hızlı ve kaliteli çiçek gönderimi yapmaktadır. Başakşehir’ de bu ilçelerden biridir. Başakşehir çiçekçi gönderimleriniz için Çiçeknet, birbirinden şık ve taze çiçeklerini uygun fiyatlar ve hızlı gönderim ile hizmetinize sunmaktadır.

Sevdiklerinizin doğum günleri, yıldönümleri, yeni iş kutlamaları, yeni doğan kutlamaları, işyeri açılışları, düğün, nişan törenleri, hasta ziyaretleri ve cenaze törenleri gibi zamanlarda yanlarında olamayacaksanız, sevginizi onlara çiçek göndererek hissettirebilirsiniz. Başakşehir çiçek gönder siparişleriniz ile hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de özel günlerinde yanlarında olamamanın özrünü belirtebilirsiniz.

İstanbul Başakşehir çiçek siparişinde bulunmak çok kolay... www.ciceknet.com adresine girerek hem zevkinize hem bütçenize uygun çiçeklerimizden seçiyorsunuz, sözlü, yazılı ya da görüntülü mesajınızı ekliyorsunuz ve işlemi onaylıyorsunuz. Biz istediğiniz tarih ve saatte çiçeğinizi alıcıya ulaştırıyoruz.

Başakşehir çiçek siparişi siparişlerinizde görüntülü mesaj göndermek için çiçeğinizi seçtikten sonra video mesaj linkinden video kaydınızı yapabilir ya da daha önceden yapmış olduğunuz video kaydını sisteme yükleyebilirsiniz. Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızda aynı anda alıcıya iletilmektedir.

Başakşehir Çiçek Siparişi Online Ödeme

Çiçekçilik mesleği beceri, deneyim ve çiçekler hakkında bilgi gerektirir. Türkiye’ nin dört bir yanında bu vasıflara sahip ve çiçekçilik mesleğini en iyi şekilde yerine getiren çözüm ortaklarımız ile hizmet veriyoruz. Başakşehir çiçek gönderim hizmetimizi deneyimli bir ekip ile sanatsal becerimizi ortaya koyarak, en şık tasarımlarla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

İstanbul Başakşehir çiçek gönderimleriniz için güllerden krizantemlere, orkidelerden lilyumlara, gerberalardan karanfillere, kır çiçeklerinden terrairum tasarımlarına, saksı çiçeklerinden çelenklere kadar zengin çeşitlerimizle hizmet vermekteyiz. Şık vazo ve kutularda aranjman tasarımlarımızı dilediğiniz aksesuarlar ile zenginleştiriyoruz. Her bütçeye uygun çiçek tasarımlarımız, buket ve aranjmanlarımız bulunmaktadır.

İstanbul Başakşehir çiçek gönderim hizmetimizden yararlanarak siz de Başakşehir’ de ki sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi alarak ilgili personele iletmekte ve çiçeğiniz en güzel şekilde hazırlanmaktadır.