• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Zeytinburnu, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Zeytinburnu Çiçekçi

Türkiye’ nin dört bir yanında ki sevdiklerinize sevginizi iletmenizi sağlayan Çiçeknet, Zeytinburnu Çiçekçi gönderim hizmeti ile de müşterilerine hesaplı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Uzakta ki dost ve yakınlarınızın özel günlerinde yanlarında olamamanın burukluğunu ve telafisini Zeytinburnu Çiçekçi gönderim hizmetimiz ile giderebilirsiniz. Onlara kendinizi yanlarında hissettirmenin en doğru yolu çiçeknet adresinden zevkinize ve bütçenize uygun çiçekler sipariş ederek göndermek olacaktır.

Zeytinburnu Çiçek siparişi vermek için Çiçeknet intenet sitesinde birbirinden güzel, taze ve şık tasarımlı aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terarium, solmayan gül, harfli çiçek tasarımları, çelenk ve bonsai çeşitlerini bulabilirsiniz. Göndermek istediğiniz çiçeği seçerek yazılı veya görüntülü mesajınızla birlikte çiçeğinizi gönderebilirsiniz. Duygularınızı yazılı olarak çiçeğinize ekleyebileceğiniz gibi video kaydınızla görüntülü mesajınızı da gönderebilirsiniz. Bunun için medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfada video kaydı oluşturabilirsiniz. Önceden hazırladığınız video kaydınızı da sisteme yükleyerek çiçeğiniz ile gönderebilirsiniz.

 Zeytinburnu Çiçekçi gönderim hizmetimiz için bize 7/24 ulaşabilir, telefonla ya da internet adresimizden sipariş verebilirsiniz. En taze halleriyle güllerden orkidelere, lilyum çeşitlerinden gerberalara, kır çiçeklerinden şebboylara, karanfillerden krizantemlere her tür çiçeği şık tasarımlarla hazırlayarak sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Ya da İstanbul Zeytinburnu Çiçek gönderiminizin kalıcı olmasını isterseniz saksı çiçeklerimizi, terarium tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz. Guzmanya, antoryum, tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin ve yucca saksı çiçekleri ile bonsailerimizi Çiçekten adresinde bulabilirsiniz.

Zeytinburnu Çiçek Siparişi

Zeytinburnu Çiçekçi siparişlerinizi, çiçekçilik sektörünün gerektirdiği tüm beceri ve bilgiye sahip bir ekiple hazırlıyoruz . Çiçek tanzimi ve sunumu konusunda eğitimli, deneyimli ve yetenekli çözüm ortaklarımız ile İstanbul Zeytinburnu’n da olduğu gibi tüm Türkiye’ de çiçekçilik hizmeti veriyoruz.

İstanbul Zeytinburnu Çiçek siparişleriniz için bizi 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz. Sitemizde ki çiçek tasarımlarımızdan sipariş verebileceğiniz gibi özel çiçek siparişi de verebilirsiniz. Sevdikleriniz için en özel çiçek tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Zeytinburnu Çiçek gönderimleriniz için taleplerinizi bekliyoruz. Uygun fiyat, kaliteli çiçek ve zarif sunumlar ile Çiçeknet tüm Türkiye’ de hizmetinizdedir.