• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Sultangazi Merkez, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Sultangazi Çiçek

Çiçek almak kadar çiçek göndermenin de ne kadar mutluluk verici olduğunu herkes bilir.  Türkiye’ nin en iyi internet çiçekçisi Çiçeknet, herkes sevdiğine çiçek gönderebilsin diye birbirinden güzel ve taze çiçeklerimizi uygun fiyatlar ile hizmetinize sunmaktadır. Türkiye dört bir yanına çiçek gönderim hizmeti veren firmamız Sultangazi Çiçekçi gönderim hizmeti ile de ve hesaplı ve kaliteli çiçek gönderme olanağı sunmaktadır.

Sultangazi Çiçek gönderiminiz de sipariş vermek istediğiniz çiçeğe yazılı, sesli, görüntülü mesajlarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Özel tasarlanmış kartlarımız ile yazılı mesajınızı gönderebileceğiniz gibi videolu mesaj hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bunun için öncelikle sipariş vereceğiniz çiçeği çiçekçi adresinde seçiyor ve medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfadan video butonuna tıklayarak mesajınızı kaydediyorsunuz. Dilerseniz önceden hazırladığınız videonuzu da aynı şekilde yükleyebilirsiniz. Sultangazi Çiçekçi gönderiminizle aynı anda video mesajınız da alıcıya ulaştırıyoruz.

Sultangazi Çiçekçi gönderim hizmetimizden yararlanmak için çiçek siparişi adresinde birbirinden güzel çiçek buketleri, aranjmanları, çelenkler, balon tasarımları, saksı çiçekleri ve terarium tasarımlarını seçebilirsiniz. Oyuncak, boncuk, balonlar ile çiçeklerinizi zenginleştirebilir, şık vazo ve kutu tasarımlarımızla hazırladığımız sade ve şık çiçeklerimizi tercih edebilirsiniz.

Sultangazi Çiçek Siparişi

Doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni iş veya doğum kutlaması, düğün, nişan törenleri için kutlama, hastalık ve cenaze töreni için taziye ve geçmiş olsun dileklerinizi iletebileceğiniz oldukça zengin çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır.

Sultangazi Çiçekçi gönderimlerinizde çiçeklerin etkileyici dilini kullanarak sevdiklerinize içinizden gelen duyguları aktarabilirsiniz. Aşkı, tutkuyu, özlemi, sitemi, özrü ve hatta üzüntüyü bile çiçeklerin dili ve dokusu ile anlatmak mümkündür.

Çiçekçilik sektöründe yıllardır kazanmış olduğumuz deneyimler ile bilgi birikimimizi bir araya getirerek Türkiye’ nin en güçlü ve tercih edilen Çiçek Firması olmayı başardık. Çiçeklerimizin tazeliğine, personelimizin sunum ve tasarım becerilerine, kullandığımız aksesuarların kalitesine dayanarak işimizi en iyi şekilde yaptığımız konusunda iddialıyız.

İstanbul Sultangazi Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için çiçeknet adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.