• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Şişli, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Şişli Çiçekçi

Çiçek göndermek inceliktir, zarafettir. Siz de uzaktaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların kalbini bir kez daha kazanabilir ve kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Hele de uzakta özlenen bir sevdalı varsa bir çiçek ile gönlünü fethedebilir, aşkınızı ifade edebilirsiniz.

Çiçeknet, uygun fiyatlı ve kaliteli çiçek tasarımları ile siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermekten onur duymaktadır. Tüm Türkiye’ de olduğu gibi Şişli Çiçekçi siparişlerinizi de yerinde ve zamanında alıcıya ulaştırıyoruz.

Şişli Çiçekçi gönderim hizmetimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz tarih ve saatte çiçeğinizi alıcıya ulaştırıyoruz. Üstelik artık Çiçeknet ile sadece yazılı kart mesajı değil isterseniz video mesajda gönderebiliyorsunuz.

Çiçeknet aracılığı ile aşkınızı ve tutkunuzu kırmızı gül ile sevdiğinize anlatabilir, orkide ile hayranlığınızı ifade edebilirsiniz. Çok hoşlandığınız ve bir türlü açılamadığınız birine pembe gül vermeniz duygularınıza tercüman olacaktır. Dostluğunuzun önemini ifade etmek için ya da bir dostunuzdan özür dilemek için ona masumiyet ve saflığın ifadesi beyaz karanfil sunmanız duygunuzu yansıtacaktır. İstanbul Şişli Çiçek siparişleriniz için her duyguya, her özel güne ve her bütçeye uygun çiçeği Çiçeknet’ de bulabilirsiniz.

Şişli Çiçek siparişi hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresimizde ki birbirinden şık çiçeklerimizden sipariş verebilirsiniz. Cam ya da porselen vazolu tasarımlarımız, şık kutu tasarımlarımız ya da kucak dolusu buketlerimiz ile İstanbul Şişli Çiçek gönderim taleplerinizi yerine getiriyoruz.

Şişli Çiçek Siparişi Aynı Gün Teslimat

Yeni doğan kutlaması ya da doğum günleri için özel balon tasarımlarımızı seçebilirsiniz. Göndereceğiniz çiçeğin kalıcı olması istiyorsanız saksı çiçeklerini ya da terarrium ve bonsai gibi özel tasarımlarımızı da tercih edebilirsiniz. İstanbul Şişli Çiçek siparişlerinizi gece gündüz demeden istediğiniz tarih ve saatte alıcıya ulaştırıyoruz.

Çiçeknet olarak çiçekler hakkında bilgi sahibi ve sunum inceliklerini bilen, sanatsal beceriye sahip bir personel ile hizmet vermekteyiz. Çiçek sunumu özel olmalı çünkü özel duyguları ifade ediyor. Bu bilinç ve hassasiyetle işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.

 İstanbul Şişli Çiçek gönderimleriniz için çiçeknet adresinden istediğiniz çiçeği sipariş verebilir ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.