• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Sarıyer, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Sarıyer Çiçekçi

Sarıyer’de ki yakınlarınıza çiçek göndermek Çiçeknet’ in şık çiçek tasarımları ile artık çok kolay...

Türkiye’ nin dört bir yanına çiçek gönderim hizmeti veren Çiçeknet, İstanbul Sarıyer Çiçekçi siparişlerinizi hızlı ve kaliteli bir şekilde üstelik uygun fiyat karşılığında sevdiklerinize ulaştırmaktadır. Deneyimli ve işinin ehli personelimiz çiçek dizaynı konusunda yaratıcılıklarını ortaya koymakta ve her duyguya özel çiçek tasarımları hazırlamaktadırlar. Çiçek seçiminden, sunumuna ve alıcıya ulaştırılmasına kadar her aşamayı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedirler.  İstanbul Sarıyer Çiçek siparişi vermek isteyen müşterilerimize zengin çiçek seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Düğün, nişan, açılış gibi törenler ve cenazeler için farklı ebatta çelenklerimizden, özel gün, doğum, hastalık gibi durumlar için birbirinden anlamlı çiçek tasarımlarımız bulunmaktadır.

Sarıyer Çiçek gönderiminiz için yazılı, sesli ve görüntülü mesajlarınızı da ekleyebilir, sevdiklerinize duygularınızı kendi sesiniz ve görüntünüz ile iletebilirsiniz. Bunun için medya mesaj sayfamızdan video sekmesine tıklayarak görüntülü mesajınızı kaydedebilirsiniz. Bu çok özel hizmetimiz ile alıcı çiçeğinizi aldığı an görüntülü mesajınızda kendisine iletilmiş olacaktır.

Sarıyer Çiçek Siparişi Aynı Gün Teslim

Çiçekler, duygu ve düşünceleri en iyi ifade etme yöntemlerinden biridir. İlk çağlardan günümüze kadar aşkı ve sevgiyi anlatmanın en etkili aracı olmuşlardır.  Çiçeknet olarak biz de herkes sevdiğine çiçek gönderebilsin diye uygun fiyatlı ve her zevke uygun şık aranjman ve buketler hazırlıyoruz.  Sarıyer Çiçekçi gönderim hizmetimizden yararlanarak sevdiklerinize sevginizi, özleminizi, siteminizi ve tüm iyi dileklerinizi ifade edebilirsiniz. Özel tasarım kutu ve vazolarda glayör, lilyum, gerbera, gül, orkide, kasımpatı, şebboy, karanfil ve kır çiçeklerinden oluşan aranjmanları seçebileceğiniz gibi Pembe Bougetto Orkide, Antoryum Çiçeği, Armut Camda Sukulent, Drecana Marginata, Massengena Saksı Çiçeği ve dekoratif aksesuarlarla ithal yosun ile hazırlanmış şık bir terrarium siparişi verebilirsiniz. İstanbul Sarıyer Çiçek siparişinizi oyuncak, boncuk, balonlar ile çiçeklerinizi gönderim amacınıza göre zenginleştiriyor ve mesajınızı da ekleyerek alıcıya ulaştırıyoruz.

İstanbul Sarıyer Çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için web adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.