• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Kağıthane, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Kağıthane Çiçekçi

Türkiye’nin dört bir yanına çiçek gönderim hizmeti veren Çiçeknet sitesi, İstanbul Kağıthane’ de ki değerli müşterilerine de kaliteli ve uygun fiyatlı profesyonel çiçekçilik hizmetleri vermektedir.

İstanbul Kağıthane çiçek siparişleriniz için birbirinden güzel ve taze çiçeklerimiz, işinin ehli personelimiz ve siparişi zamanında ulaştırma ağımız bulunmaktadır. Yeni iş, doğum günü, yıl dönümü, anneler ve babalar günü gibi özel günlerinizde, hastalık, cenaze gibi acılı günlerinizde kaliteli ve zamanında hizmet veriyoruz.

İstanbul Kağıthane çiçek siparişlerinizin amacına, zevkinize ve bütçenize uygun çok çeşitli aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terrarium tasarımlarımız, balon ve harfli çiçek çeşitlerimiz Çiçeknet adresinde beğeninize sunulmaktadır. Deneyimli personelimiz becerilerini sanata dönüştürerek zarif ve şık aranjmanlar hazırlamaktadır. Farklı renklerde gül, lilyum, gerbera, şebboy, karanfil, orkide, krizantem, karanfil gibi çiçekleri cipso ve yeşil yapraklar ile zenginleştirerek dilediğiniz kutu ve vazolar da hazırlayarak dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz. Kağıthane çiçekçi siparişinize kart mesajı eklemenin yanı sıra videolu mesajınızı da ekleyebiliyoruz. Bu özel hizmetimiz ile çiçeğinizi görüntülü mesajınızla aynı anda alıcıya ulaştırıyoruz. Bunun için yapmanız gereken internet sayfamızdan medya mesaj linkine tıklayarak video kaydınızı yapabilir ya da önceden hazırladığınız videonuzu yükleyebilirsiniz.

Kağıthane Çiçek Siparişi Gönder

Kağıthane çiçek hizmetimizden 7 / 24 yararlanabilir, kolayca siparişinizi verebilirsiniz. Sitemiz üzerinden sipariş takibinizi yapabilirsiniz. 2000 yılından beri çiçek sektöründe kaliteli hizmetlerimiz, zamanında teslimat sağlamamız ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız ile her geçen gün daha da büyüyerek hizmet ağımızı geliştirdik. Türkiye’nin tüm il, ilçe, semt ve mahallelerine zamanında kusursuz hizmet veriyoruz.

Kağıthane çiçekçi gönderimlerinizi gerçekleştirirken sadece çiçek değil değerli duygularınızı da sevdiklerinize ilettiğimizin farkındayız ve duygularınıza yakışır bir şekilde çiçeğinizin sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Çiçek demek sevgi demektir. Çiçek demek umut demektir. Mutluluk demektir. Sevdiklerinize Çiçeknet ayrıcalığı ile sevgilerinizi iletmekten mutlu olacağınızın garantisini veriyoruz. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.