fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Gaziosmanpaşa, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


GAZİOSMANPAŞA ÇİÇEKÇİ

Türkiye geneline hizmet veren Çiçeknet, birbirinden güzel ve zarif çiçekleri ile İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek gönderim taleplerine de hizmet vermektedir.

İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek hizmetimizi profesyonel ve deneyimli bir personel ile gerçekleştirmekteyiz. Yaptığımız işin hassasiyetinin ve duygusallığının farkındayız. Müşterilerimiz kime ne amaçla çiçek gönderiyor, sevdiklerine çiçekle ne demek istiyor, hangi duygusunu öne çıkarmak istiyor gibi tüm incelikleri düşünerek işimizi yapıyoruz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek ihtiyacınıza birçok çiçek çeşidi ile yanıt vermekteyiz. Rengarenk kır çiçeklerinden ya da bembeyaz papatyalardan hazırlanmışlar buketler, şık saksılarda zarafetin simgesi orkideler, aşkın ve sevginin dili güller, masumiyet, saflık ve içtenliğin sembolü karanfiller, lilyumlar, glayörler, krizantemler, gerberalar ile sevdiklerinizi mutlu edebilir, kalplerini kazanabilir ve duygularınızı çiçeklerin hoş dili ile ifade edebilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek gönderim amacınıza uygun aranjman ve buketler hazırlayarak, çeşitli aksesuarlar ile zenginlik katmaktayız. Örneğin yeni doğan kutlaması için balonlu, nazar boncuklu, oyuncaklı çiçekleri seçebilirsiniz. Aşkınızın itirafını kırmızı kalp balonlarla hazırlanmış aranjmanlar ve kırmızı gül buketleri ile yapabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Çiçek Siparişi Verin

Değerli müşterilerimiz çiçek siparişi ile her daim en iyi şekilde hazırlanmış olan çiçekleri sipariş verin. Gaziosmanpaşa çiçekçi olarak çiçek siparişlerinizi aynı gün teslimat sağlamaktayız. Biliyor musunuz? Çiçek siparişlerinizi 6’aya varan taksitli bir şekilde online ödeme kanalları ile ödeme yapabilirsiniz.

Çiçekler zaten duygularınızı karşı tarafa iletecektir ancak hoş bir mesaj notu ile kendinizi ifade edebilirsiniz. Bunun için kendi tasarımımız not kartlarını tercih edebileceğiniz gibi sesli ve görüntülü video kaydınızı da çiçeğinizle aynı anda alıcıya ulaştırmaktayız. Son dönemde çok tercih edilen bu hizmetimizden yararlanmak için medya mesaj linkine tıklamanız gerekmektedir. Video kaydınızı yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek gönderiminiz video mesajınızla birlikte alıcıya anda iletilecektir.

Çiçekler aşkın, sevginin, mutluluğun, umudun, hüznün, af dilemenin, gönül almanın dilidir. Bunun için kime hangi çiçek gönderilir, hangi çiçek rengini tercih etmek gerekir bilmek önemlidir. Biz bu konuda oldukça yaratıcı, bilgili ve deneyimli bir personel ile çalışmaktayız.

İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek gönderim hizmetimizi belirttiğiniz tarih ve saatte belirttiğiniz adrese ulaştırmaktayız. Sipariş takibinizi www.ciceknet.com adresinden yapabilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek hizmetimizden yararlanmak için 7/ 24 bizi arayabilir, sipariş verebilirsiniz. www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa Çiçek siparişlerinizi bekliyoruz.

3.238.49.228==3.238.49.228