fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Fatih, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


FATİH ÇİÇEKÇİ

Fatih ve çevresinde ki yakınlarınıza özel günlerinde çiçek göndermek için Çiçeknet’ in birbirinden güzel, taze ve şık tasarımlı çiçek tasarımlarını seçebilirsiniz.

Çiçek göndermek en az almak kadar mutluluk vericidir. Asırlardır sevginin, özlemin, aşkın ifade edilmesinin en etkili yöntemi çiçekler olmuştur. İstanbul Fatih çiçek gönderim hizmetlerimiz ile sevdiklerinize kalpten duygularınızı ifade edebilir, onları mutlu edebilirsiniz.

İstanbul Fatih çiçek siparişiniz için www.ciceknet.com adresinde çiçek çeşitlerimizi inceleyerek hem duygularınıza hem de bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Fatih çiçek gönder olarak siz değerli müşterilerimize kutlamalar, özel günler, düğün, nişan, hastalık ve cenaze gibi acı tatlı her güne özel çiçekler hazırlamaktayız. Hüznü ve kederi paylaşmak, sevinci ve mutluluğu kutlamak için farklı tasarımlarda farklı çiçek tasarımları ile aranjmanlar, buketler, çelenkler, terarium ve saksı çiçekleri seçenekleri sunuyoruz.

Fatih çiçekçi, özel medya mesajı hizmeti ile göndermek istediğiniz çiçeğe video mesajınızı da eklemekte ve çiçek alıcıya ulaştığı an sizin video görüntünüzü de ulaştırmaktadır. Bu çok özel hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinde medya mesajları linkine tıklayarak video kaydınızı yapabilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız görüntülü ve sesli mesajınızı yükleyebilirsiniz. Ya da sadece resim göndermek istiyorsanız resim butonuna tıklayarak seçtiğiniz resmi sisteme kaydedebilirsiniz.

Fatih Çiçek Siparişi Verin – Uygun Fiyat Garantisi

İstanbul Fatih çiçek, birbirinden güzel çiçekleri yanı sıra şık tasarımlı balonları ile de sevdiklerinize hoş sürprizler yapmanızı sağlamaktadır. Aşkınızı kalpli balonlarla ifade edebilir, doğum kutlaması için mavi veya pembe balon tasarımlarımızı seçebilirsiniz. Özellikle doğum günü kutlamaları için birbirinden hoş balon tasarımlarımız uzakta ki sevdikleriniz için unutulmaz bir sürpriz olacaktır.

Bazen hiçbir neden yokken sevdiklerimize çiçek göndermek isteriz. Bu gibi durumlarda İstanbul Fatih çiçek olarak krizantem, statis, lisyantus, papatya, gerbera ve mevsimin taze kır çiçekleri ile hazırlanmış farklı aranjmanlar hazırlamaktayız.

İstanbul Fatih çiçek olarak her bütçeye uygun çiçek çeşitlerimizle müşterilerimize kaliteli hizmetler verirken, sevdiklerinize çiçeklerin büyülü dünyası ile duygularınızı aktarmanızı sağlıyoruz.

18.232.179.37==18.232.179.37