fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Eyüp, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


İSTANBUL EYÜP ÇİÇEK

Eski çağlardan beri insanların aşkını, tutkusunu, sevincini, özlemini kısacası tüm duygularını ifade etme yollarından en etkilisi çiçekler olmuştur.  Bizde Çiçeknet olarak herkes sevdiğine çiçek göndersin diye uygun fiyatlarımız ve kaliteli çiçeklerimiz ile tüm Türkiye’ ye hizmet vermekteyiz. İstanbul Eyüp’ de hizmet verdiğimiz yerlerden biridir.

İstanbul Eyüp Çiçek gönderimi ihtiyaçlarınıza taze, şık tasarımlı, balon boncuk ve oyuncaklarla zenginleştirilmiş çiçeklerimizle hizmet vermekteyiz. Düğün, nişan, açılış gibi organizasyonlar ya da cenazelere taziye amaçlı hazırladığımız çelenklerimiz; özel günler ve kutlamalar için tasarlanmış özel kutu ve vazolarda çiçek buketlerimiz; doğum günü ve yeni doğum kutlaması için balon buketlerimiz; saksı çiçeklerimiz ve terrarium çeşitlerimiz ile her duyguya ve her bütçeye uygun seçenekler sunmaktayız.

İstanbul Eyüp Çiçek gönderiminize dilerseniz yazılı dilerseniz görüntülü ve sesli mesajlarınızı da ekleyebilirsiniz. Çok özel hizmetimiz olan Video gönderimimizden yararlanarak çiçeğiniz ile birlikte görüntülü videonuzu sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bunun için www.ciceknet.com  adresinde medya mesaj linkini tıklayarak video kaydı yapabilir ya da daha önce hazırlamış olduğunuz video ve ses kaydınızı gönderebilirsiniz. Çiçeğini alıcıya ulaştığı an videonuzda kendisine iletilmektedir.

Eyüp Çiçek Gönderme Sitesi

Eyüp Çiçek Gönder hizmetimizi verirken müşterilerimizin duygularını ve ifade etmek istediklerini hissederek çiçek siparişlerinizi büyük bir hassasiyetle hazırlamaktayız. İşimizi sadece çiçek göndermek olarak görmüyor müşterilerimizin duygularını en iyi şekilde ifade etmelerine aracı oluyoruz.

Eyüp Çiçek Siparişi hizmetimizde birbirinden güzel kır çiçeklerinden orkidelere, güllerden, menekşelere, lilyum, gerbera, karanfil, krizantem, kasımpatı ve papatyalara kadar her türlü çiçeği bulabilirsiniz. Gönlünüzden geçen duyguyu en iyi ifade edecek çiçekle birlikte göndereceğiniz görüntülü mesajınız alıcıyı hem mutlu edecek hem de kendisini özel hissettirecektir.

Eyüp Çiçekçi hizmetimizden yararlanarak sevdiklerinizi sevindirmek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Çiçekçilik sektöründe yıllardır vermiş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz, deneyimlerimiz ve ülkenin dört bir yanında ki çözüm ortaklarımız ile siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındayız. En güzel ve özel anları çiçekler ile zenginleştirerek sevdiklerinize sevginizi ifade edebilirsiniz.

3.238.49.228==3.238.49.228