fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Esenler Merkez, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


ESENLER ÇİÇEKÇİ

Türkiye’ nin her noktasına çiçek gönderim hizmeti veren Çiçeknet, Esenler Çiçekçi siparişleriniz için siz değerli müşterilerinin her an yanındadır. Bize dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilir, hızlı bir şekilde çiçek siparişi verebilirsiniz.

İstanbul Esenler Çiçekçi gönderimleriniz için sitemizin ürünler bölümünde birbirinden farklı şık ve zarif çiçek tasarımları bulunmaktadır. Gönderim amacınıza, zevkinize, alıcının zevkine ve bütçenize uygun birçok çiçek tasarımı ve seçeneği sunmaktayız.

Çiçekçilik sektöründe yılların deneyimi, çiçekleri tanzim etme beceri ve bilgisi ve kaliteli, taze çiçeklerimiz ile hizmet veriyoruz. Birbirine uyumlu çiçekleri bir araya getirerek kültürel birikimizi ve sanatsal becerimizi ortaya koyuyoruz. Türkiye’nin her yerinde bu vasıflara sahip çözüm ortaklarımız ile iş birliği halinde çalışıyoruz.

Esenler Çiçek siparişleriniz de çiçeğinize yazılı mesaj ekleyebileceğiniz gibi görüntülü mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken, İstanbul Esenler Çiçek seçiminizi yaptıktan sonra Medya Mesaj linkinden video kaydınızı oluşturmaktır. Dilerseniz daha önceden hazırladığınız sesli ya da görüntülü kaydınızı sisteme yükleyebilirsiniz. Alıcıya çiçeğiniz ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaştırılmaktadır. Çiçeknet olarak bu ayrıcalıklı hizmeti sunmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

Esenler Çiçek siparişi vermek için size birbirinden güzel kır çiçeklerinden güllere, lilyum çeşitlerinden şebboylara, meander sarmaşık orkidelerden bougettelere, karanfillerden gerberalara, krizantemden Alman papatyasına kadar zengin çiçek çeşitliliği sunuyoruz. Yeşil yaprak ve cipsolar ile zenginleştirerek, şık aksesuarlar ekleyerek birbirinden zarif aranjmanlar hazırlıyoruz.

Esenler Çiçek Siparişi Vermek Çok Kolay

İstanbul Esenler Çiçek gönderimleriniz de canlı çiçek türlerini de tercih edebilirsiniz. Saksıda antoryum, Dracena Massengena, Benjamin, yuka ve bonsai çeşitlerimiz de kalıcı olması nedeniyle çok tercih edilmektedir. Ya da dekoratif terarrium çeşitlerimizi de İstanbul Esenler Çiçek gönderimlerinizde tercih edebilirsiniz. Sukulent ve çeşitli aksesuarlarla hazırladığımız şık terarium tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Değerli müşterilerimiz çiçek siparişlerinizi en kolay şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Esenler çiçekçi ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Aynı gün çiçek göndermek için hızlı bir şekilde çiçek siparişi verebilirsiniz.

Geçmiş olsun çiçeklerimiz ve cenaze törenleri için hazırladığımız taziye çelenklerimizle de uzakta ki yakınlarınızın zor anlarını paylaşabilir, yanlarında olamamanın affını iletebilirsiniz.

İstanbul Esenler Çiçek siparişleriniz için 7 / 24 www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

3.238.49.228==3.238.49.228