• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Bayrampaşa, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Bayrampaşa Çiçekçi

Çiçeknet, tüm Türkiye’ de olduğu gibi Bayrampaşa çiçekçi siparişleriniz de de taze, canlı ve şık tasarımlı çiçekleri ile kaliteli hizmetler vermektedir. Sevdiklerinizin özel günlerinde onların yanında olamadığınızda çiçek göndererek gönüllerini alabilir, onlara sevginizi çiçeklerin diliyle ifade edebilirsiniz. Bunun için Çiçeknet size birbirinden şık ve güzel aranjmanlar, buketler, çelenkler ve saksı çiçekleri seçenekleri sunmakta ve uygun fiyatları ile hizmet vermektedir.

Bayrampaşa çiçek siparişinize yazılı mesaj yerine videolu mesajınızı da ekleyebiliyorsunuz. Bunun için www.ciceknet.com adresinde medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfada video kaydı oluşturabilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız video kaydınızı sisteme yükleyerek gönderebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz çiçek alıcıya ulaştığı an video mesajınızda alıcıya teslim edilmektedir.

Herkes sevilmeyi, hatırlanmayı ve önemsenmeyi ister. Özellikle de bazı özel anlar ve zamanlar vardır ki sevdiklerinin yanlarında olmasını ister. Böyle zamanlarda sevdiklerinizin yanında olamıyorsanız en azından çiçek göndererek gönüllerini alabilir, sevilip önemsendiklerini hissettirebilirsiniz. Çiçeknet bunun içi hizmet vermekte, sevgililer, dostlar, aile bireyleri arasında sevgi köprüsü vazifesi görmektedir. Bayrampaşa çiçek gönderim hizmetlerimizden yararlanarak siz de Bayrampaşa’ da ki yakınlarınızı sevindirebilirsiniz. Her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek çeşitlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten Çiçeknet olarak onur duymaktayız.

Bayrampaşa Online Çiçek Gönderme

Siz değerli müşterilerimiz online çiçek gönderme işlemlerini web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çiçek göndermenin en kolay adresi olan çiçeknet ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bayrampaşa online çiçek gönderimlerinizi aynı gün teslim etmekteyiz.

İstanbul Bayrampaşa çiçek siparişleriniz için sitemizde birbirinden şık çiçek tasarımları bulabilirsiniz. Kır çiçeklerinden, gül demetlerine, orkidelerden lilyumlara, gerberalardan krizantemlere, karanfillerden canlı saksı çiçeklerine yüzlerce seçenek sunmaktayız.

Bayrampaşa çiçekçi gönderimlerinde son yılların gözdesi terrairum çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Küçük şık cam fanuslarda hazırlanmış terrairum modellerimiz oldukça uygun fiyatlar ile hizmetinize sunulmuştur.

Hasta ziyaretlerinde de çiçekler hasta yakınlarımıza umut ve mutluluk vermektedir. Renkleri ve canlılıkları ile hasta yakınlarınızın acısını hafifleterek mutlu olmalarını sağlamaktadır. İstanbul Bayrampaşa çiçek siparişi verirken bu gibi zor zamanlara en uygun çiçek tasarımlarını sitemizde bulabilirsiniz.

İstanbul Bayrampaşa çiçek gönderim hizmetimizden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

Uzakta ki sevdiklerinize bizim taze ve şık çiçek tasarımlarımızla seslenerek sevildiklerini hissettirebilirsiniz.