fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Bahçelievler, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Bahçelievler Çiçekçi

Türkiye’ nin en iyi çiçek hizmeti veren firması Çiçeknet, en çok tercih edilen internet çiçekçisi olmaktan gurur ve mutluluk duymaktadır. Ülkemizin her bir noktasına çiçek gönderimlerinizi yerinde ve zamanında gerçekleştiriyor, sevdiklerinizle aranızda sevgi köprüsü kuruyoruz.

Bahçelievler Çiçekçi gönderim hizmeti verdiğimiz noktalardan bir tanesidir. Özel günlerde, işyeri açılışlarında, hasta ziyaretlerinde, düğün törenlerinde, yeni doğum tebriklerinde, yeni iş kutlamasında, cenaze törenlerinde ve aşk itiraflarında en doğru çiçeği sizin için hazırlıyor ve ulaştırıyoruz.

Bahçelievler Çiçek gönderim hizmetimiz de mesajınızı da iletmek konusunda yeni bir çığır açıyoruz. Artık sadece kartlarla yazılı mesaj değil görüntülü mesajlarınızı da çiçeklerinizle aynı anda sevdiklerinize ulaştırıyoruz. www.ciceknet.com adresine Medya Mesaj linkine tıkladığınızda açılan sayfadan video kaydı yaparak mesajınızı kaydedebilirsiniz.  Çiçeğiniz alıcıya ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaşmaktadır.

Çiçekler sevginin, hüznün, gönül almanın, coşkunun en etkili dilidir. Profesyonel ellerde hazırlanan tasarımlar, aranjmanlar, buketler ile duyguların ifadesi oldukça etkilidir. Çiçekçilik bilgi, deneyim, sanatsal beceri gerektirir. Bizde bu vasıflara sahip personelimiz ile hizmet veriyor, çiçeklerin dili ile sevdiklerinize seslenmenizi sağlıyoruz.

Bahçelievler Çiçek Siparişi – Online Ödeme

İstanbul Bahçelievler Çiçek hizmetimizden yararlanmak için sitemizden çiçek tasarımlarımızı inceleyerek seçim yapabileceğiniz gibi özel tasarımlı çiçek siparişleri de verebilirsiniz. . Kır çiçeklerinden güllere, lilyum çeşitlerinden şebboylara, meander sarmaşık orkidelerden bougettelere, karanfillerden gerberalara kadar taze çiçeklerimizle yanınızdayız. Dilerseniz aranjman dilerseniz kutuda tek çeşit ya da çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilmiş çiçek tasarımlarını beğeninize sunuyoruz.

Bahçelievler Çiçekçi çeşitlerimiz arasında canlı çiçekler ve terrarium tasarımları da bulabilirsiniz. Çiçeğim kalıcı olsun ve her zaman hatırlanayım diyorsanız bu tür çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Düğün törenleri, iş yeri açılışları, cenaze törenleri için farklı boyut ve tasarımlarda çelenk seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz. İstanbul Bahçelievler Çiçek ihtiyaçlarınız için gönderim amacına uygun çiçekler Çiçeknet internet sayfasında siz değerli müşterilerimizi beklemektedir.

Bahçelievler Çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlı kaliteli çiçeklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

3.238.49.228==3.238.49.228