• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Bağcılar, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Bağcılar Çiçekçi

İstanbul Bağcılar çiçekçi hizmetimiz ile sevdikleriniz için hem kaliteli hem de uygun bütçeli çiçek siparişleri verebilirsiniz. Çiçekler duyguların en etkili ifade biçimlerinden biridir. Aşkı, tutkuyu, özlemi, özrü bir tek ya da kucak dolusu kırmızı güllerle ifade edebilirken, orkidenin zarafeti ile özel günleri kutlayabilir, Alman papatyasının masumiyeti ile özür dileyebilir, rengarenk kır çiçekleri ile uzakta ki hasta yakınınıza geçmiş olun diyerek umut ve mutluluk verebilirsiniz.

Yaklaşık 20 yıldır internet çiçekçiliği hizmeti veren Çiçeknet, Bağcılar çiçekçi gönderimlerinizde de kaliteli ve şık çiçek sunumları ile hizmetinizdedir.

İstanbul Bağcılar çiçekçi ihtiyaçlarınız için internet sitemizde birbirinden şık ve farklı tasarımlarda aranjmanlar, buketler bulabilirsiniz. Renkli porselen ya da cam vazolar, özel tasarım kutular içinde cipso, boncuk gibi çeşitli aksesuarlarla ve yeşil yapraklarla zenginleştirilmiş orkide, gül, lilyum, gerbera, krizantem, Alman papatyası, karanfil, şebboy ve kır çiçeklerinden hazırladığımız zarif çiçek tasarımlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

İstanbul Bağcılar çiçek siparişinize dilerseniz yazılı dilerseniz görüntülü mesajınızı ekliyoruz. Şık ve kaliteli kartlarda notlarınızı iletebileceğimiz gibi medya mesaj linkinden kaydedeceğiniz video mesajınızı da çiçekle aynı anda alıcıya ulaştırıyoruz. Bu çok hoş ve anlamlı sürpriz alıcıların beğenisini kazanmakta ve çok etkili olmaktadır.

Bağcılar Çiçek Siparişlerinizde Kampanya

İstanbul Bağcılar çiçek siparişi için son yıllarda en çok tercih edilen terrarium tasarımlarımızı da düşünebilirsiniz. Ya da kalıcı olabilecek ve baktıkça hatırlanac ğınız saksı çiçeklerimizi de tercih edebilirsiniz. Pembe Bougetto Orkide, Antoryum Çiçeği, Armut Camda Sukulent, Drecana Marginata, Massengena Saksı Çiçeği ve dekoratif aksesuarlarla ithal yosun ile hazırlanmış şık bir terrarium siparişi verebilirsiniz.

İstanbul Bağcılar çiçek siparişiniz düğün, nişan ve açılış töreni içinse Beyaz ferforje üzerine kırmızı antoryum ve yeşilliklerle hazırlanan çok şık bir çiçek ya da tek katlı ayaklı sepet, iki veya üç göbekli sepet çiçekleri de tercih edebilirsiniz. Cenaze törenleri içinde kırmızı ve beyaz karanfillerden hazırlanmış, taziye dileklerinizi ifade edecek bir cenaze çelengi siparişi verebilirsiniz.

İstanbul Bağcılar çiçek siparişi vermek için www.ciceknet.com adresinden sipariş verebileceğiniz gibi 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan da bize ulaşabilirsiniz.