fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Avcılar, İSTANBUL AVRUPA bölgesindeki ürünler


Avcılar Çiçekçi

Kelimelere dökemediğimiz duygularımızı bazen çiçeklerle anlatmak çok daha kolay ve etkilidir. Çiçeknet olarak biz Türkiye’ nin dört bir yanında ki sevdiklerinize duygularınızı şık çiçek tasarımlarımız ile ulaştırıyoruz.  Çiçeknet olarak İstanbul Avcılar Çiçek gönderim hizmetimiz ile de yanınızdayız.

İstanbul Avcılar Çiçekçi siparişlerinizi, işinin ehli personelimiz büyük bir özen ile hazırlamaktadır. İster özel ve mutlu günler için isterseniz zor ve acı günler için, gönderim amacına uygun tasarlanmış buket, aranjman, çelenk ve saksı çiçeklerimizi seçebilirsiniz. Avcılar Çiçek hizmetimizde her duyguya her özel güne ve her bütçeye uygun çiçek tasarımları bulunmaktadır.

Avcılar Çiçekçi siparişlerinize video mesajı da ekleyerek sevdiklerinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.  Bunun için www.ciceknet.com adresinden medya mesajlarına tıklayarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Ya da daha önceden hazırladığınız videonuzu yükleyerek sevdiklerinize seslenebilirsiniz. Çiçek ellerine ulaştığında video görüntülü mesajınızda aynı anda ulaşmaktadır.

İstanbul Avcılar Çiçek gönderimleriniz için birbirinden taze ve güzel çiçeklerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz renklerde gül, orkide, lilyum, gerbera, şebboy, krizantem, karanfil gibi çiçeklerimizi cipso ve yeşil yapraklarla süsleyerek aranjmanlar hazırlıyoruz.  İsterseniz boncuk, oyuncak ve balonlar ile gönderim amacınıza uygun süslemeler yapıyoruz. Şık tasarımlı kutularda, seramik ya da cam vazolarda çiçek sunumu gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avcılar Çiçek siparişinizin kalıcı olmasını isterseniz saksı çiçeklerimiz ve terrarium tasarımlarımızı da tercih edebilirsiniz. Ya da balon tasarımlarımızla hoş doğum günü sürprizleri, yeni doğum tebriği ya da aşk itirafı yapabilirsiniz. Birbirinden güzel ve yaratıcı tasarımlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Avcılar Çiçek Siparişleriniz Aynı Gün Teslim

7 / 24 İstanbul Avcılar Çiçek siparişi verebilir, siparişinizi www.ciceknet.com adresinden takip edebilirsiniz. Uygun fiyatlı seçeneklerimiz ve zarif çiçeklerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız. İyi günde ve kötü günde çiçeklerin masumiyeti ile sevdiklerinize seslenebilir, kendinizi onların yanındaymış gibi hissettirebilirsiniz. Çiçeknet sadece çiçek değil duygu ve dileklerinizi de büyük bir hassasiyetle yakınlarınıza, sevdiklerinize ulaştırmaktadır.

İstanbul Avcılar Çiçek hizmetinden yararlanmak için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

3.238.49.228==3.238.49.228