• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Ümraniye, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Ümraniye Çiçek

Türkiye’nin dört bir yanında ki sevdiklerinize sevginizi iletmenizi sağlayan Çiçeknet, Ümraniye Çiçekçi siparişleriniz de de kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler vermektedir.

Özel günlerde Ümraniye Çiçek gönderim hizmetimiz ile gönderim amacınıza ve bütçenize uygun çiçeği Çiçeknet adresinden seçebilir ve Türkiye’ nin her yerine gönderebilirsiniz.

Ümraniye Çiçekçi gönderimleriniz için birbirinden güzel, taze ve şık tasarımlı aranjmanlar, buketler, saksı çiçekleri, terarium, solmayan gül, balon ve harfli çiçek tasarımları ve bonsai çeşitlerini seçebilirsiniz. Göndermek istediğiniz çiçeği seçerek yazılı veya görüntülü mesajınızla birlikte çiçeğinizi gönderebilirsiniz. Şık ve zarif kartlarımızla duygularınızı yazılı olarak çiçeğinize ekleyebileceğiniz gibi video kaydınızla görüntülü mesajınızı da sevdiklerinize gönderebilir, onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Siparişinizi verirken sitemizdeki medya mesaj linkine tıklayarak açılan sayfada video kaydı oluşturabilirsiniz.

Çiçekçilik duygu işidir, sanat işidir. İnsanlar arasında ki iletişimi kurabilmenin ve duyguların aktarımının en iyi ifade biçimidir. Bu yüzden tüm Türkiye’ de işini iyi bilen bir ekiple çalışıyoruz. Sizin ve değer verdiğiniz kişilerin arasında sevgi köprüsü görevi görüyoruz. Biz işimizi her anlamda en iyi şekilde yaparak her geçen gün daha da büyüdük ve kendimizi geliştirmeye de devam ediyoruz. Çiçeklerin tazeliği ve güzelliği kadar sunumu da çok önemlidir. Çiçek sunumu için şık vazolarımız, kutularımız içine zarif çiçek tanzimleri yapıyor ve boncuk, cipso, kurdele, renkli taşlar ve diğer süslemelerle zenginleştirerek şık aranjmanlar tasarlıyoruz.

Ümraniye Çiçek Siparişi ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin

Ümraniye Çiçekçi hizmetimize 7/24 ulaşabilir telefonla ya da internet adresimizden sipariş verebilirsiniz. Rengarenk güllerden orkidelere, lilyum çeşitlerinden gerberalara, kır çiçeklerinden şebboylara, karanfillerden krizantemlere, taze kır çiçeklerinden antoryumlara her tür çiçeği en taze haliyle ve en şık tasarımlarla hazırlayarak sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Ümraniye Çiçek gönderiminizin kalıcı olmasını isterseniz saksı çiçeklerimizi, terarium tasarımlarımızı tercih edebilirsiniz. Guzmanya, antoryum, tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin ve yucca saksı çiçekleri ile bonsai türlerini  www.ciceknet.com adresinden sipariş verebilirsiniz.

İstanbul Ümraniye Çiçek siparişleriniz için bize www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz.