• local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Sultanbeyli, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Sultanbeyli Çiçekçi

Türkiye’ nin dört bir yanına çiçek siparişi hizmeti veren Çiçeknet’ İstanbul Sultanbeyli’ de ki siz değerli müşterilerine de hızlı ve kaliteli çiçek gönderim hizmeti vermektedir.

Sultanbeyli Çiçekçi siparişleriniz için ihtiyacınıza, zevkinize, gönderme amacınıza ve bütçenize en uygun çiçek seçeneklerini Çiçeknet’ de bulabilir,  kolayca Türkiye’ nin dört bir yanında ki sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Sultanbeyli Çiçekçi siparişleriniz için krizantem, antoryum, gül, krizantem, gerbera, lilyum, Alman papatyası, şebboy, karanfil, orkide, kasımpatı ve mevsimin taze kır çiçeklerinden şık ve zarif aranjmanlar ya da buketler hazırlıyoruz. Boncuk, balon, kurdele, cipso ve yeşil yapraklarla zenginleştiriyor ve mesajınızı da ekleyerek sevdiklerinize ulaştırıyoruz.

Sultanbeyli Çiçek siparişlerinizde artık sesli veya görüntülü mesaj da gönderebilirsiniz. Bunun için Medya Mesaj linkine tıklayarak video kaydı oluşturmanız yeterli olmaktadır. Çiçeğiniz ile video mesajınızda alıcıya ayını anda iletilecektir. Bu çok özel hizmetimiz ile çiçek gönderdiğiniz kişiyi mutlu edebilir, gönüllerini alabilirsiniz.  Sultanbeyli Çiçek siparişlerinizde Çiçeknet’ in bu yeni hizmetinden kolayca yararlanabilirsiniz.

İstanbul Sultanbeyli Çiçek siparişinizin göndereceğiniz kişiye kalıcı bir armağan olmasını isterseniz canlı saksı çiçeklerimizden ve solmayan gül tasarımlarımızdan uygun fiyat garantisi ile sipariş verebilirsiniz.  Guzmanya, antoryum, tilandisia, Dracena Massengena, Benjamin ve yucca saksı çiçekleri ile sevdiklerinizin daima sizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz. Şık saksıları ve göz alıcı ambalajları ile sevdiklerinize ulaştırıyoruz.  Ayrıca terrarium ve bonsai türü çiçek çeşitlerimizi de İstanbul Sultanbeyli Çiçek gönderiminiz için tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli Çiçek Siparişi Verin

Sultanbeyli Çiçekçi gönderiminiz için 7/ 24 sipariş verebilir, siparişinizi istediğiniz gün ve saatte yapabilirsiniz. Biz belirttiğiniz tarihte çiçeği alıcıya zarif bir şekilde iletiyoruz.

Çiçeknet, Türkiye’nin her ilinde kalitesinden söz ettiren çözüm ortakları ile çalışmaktadır. Çiçeklerin dilini, renklerin anlamını bilen ve şık tasarımlarla ortaya koyan personelimiz sizin için en iyisini hazırlamaktadır. Çiçekçilik sanatsal beceri isteyen bir meslektir. İncelik ve nezaket gerektirir. Personelimiz bu vasıflara sahip ve duygularınızı nasıl ifade etmek istiyorsanız göndereceğiniz çiçeğe o anlamı katmaktadırlar.

İstanbul Sultanbeyli Çiçek siparişleriniz için bizi 7 / 24 Online Çiçek adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz.