fragments/topbar
  • local_shipping Aynı Gün Teslimat
  • local_florist Taze Canlı Çiçek
  • 6 Ay Taksit İmkanı
  • add_a_photo Medya Mesaj

Ana Sayfa > Sancaktepe, İSTANBUL ANADOLU bölgesindeki ürünler


Sancaktepe Çiçekçi

İstanbul Sancaktepe ve çevresinde ki sevdiklerinize duygularınızı, Çiçeknet kalitesi ve farkı ile ifade etmeniz için birbirinden güzel ve taze çiçeklerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Sancaktepe çiçek gönderiminiz için dilediğiniz her cins çiçeği web adresinde bulabilirsiniz. Rengarenk kır çiçeklerinden gül buketlerine, orkidelerden karanfillere, lilyum, gerbera, şebboy ve glayörlerin tüm renklerine kadar zengin çiçek seçeneklerine Çiçeknet ile ulaşabilir, yazılı, sesli ve hatta görüntülü mesajlarınızı da ekleyerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Sancaktepe çiçekçi hizmetimiz ile düğün, nişan, açılış ve cenaze törenlerine, özel hazırlanmış çelenk tasarımlarımızı gönderebilirsiniz. Kırmızı ve beyaz karanfillerden hazırlanan, sevdiklerinizin acılı günlerinde acılarını paylaşarak hafifletmeyi simgeleyen cenaze çelengi, düğün ve açılışlar için tasarlanmış ferforje ve ayaklı sepet çiçek çeşitleri gibi özel tasarımlarımıza Çiçeknet adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbul Sancaktepe çiçek gönderiminizin kalıcı olmasını istiyorsanız saksı çiçeklerimizden seçebilirsiniz. Sevdiklerinize Drecana Marginata,  orkide, manolya bonzai gibi saksı çiçekleri göndererek her zaman sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.

Dünya var olduğundan beri çiçeklerin insanlar üzerinde etkileri yoğun olmuştur. Çiçekler sevgiyi, aşkı karşı tarafa anlatmanın ve hissettirmenin en etkili aracı olmuştur. Çiçeknet olarak biz de herkes sevdiğine çiçek verebilsin diye uygun fiyatlı hizmet veriyoruz.

Sancaktepe çiçek siparişinize görüntülü mesaj ekleyerek sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. www.ciceknet.com adresinden medya mesaj butonuna tıklayarak açılan sayfadaki video simgesine tıklayabilir, mesajınızı kaydedebilirsiniz. Çiçeğiniz sevdiğinize ulaştığı an görüntülü mesajınızda ulaşmaktadır.

Sancaktepe Çiçek Sipariş – Kolay Sipariş

İstanbul Sancaktepe çiçek siparişleriniz için balon tasarımlarını da tercih edebilirsiniz. Doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde gönderebileceğiniz balon tasarımları yanı sıra yeni doğum kutlaması için de özel tasarımlarımız bulunmaktadır.

Terrarium çiçek tasarımları son dönemde oldukça fazla tercih edilmektedir. Cam elma armut gibi fanuslarda tasalanmış terrarium modellerimiz yanı sıra ahşap sukulentlik saksı içinde mini orkideler, kaktüsler, dekoratif aksesuarlar ve ithal yosunlar ile tasarlanmış terrarium çiçeklerimiz de sevdiklerinizi mutlu edecek seçeneklerden biri olabilir.

İstanbul Sancaktepe çiçek hizmetimizden yararlanarak sevdiklerinizi mutlu etmek için www.ciceknet.com adresinden ya da 0850 222 2770 müşteri hizmetleri numaramızdan 7 / 24 bize ulaşabilirsiniz.

3.235.65.220==3.235.65.220